Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sağlık sensörleri: Apple Watch Series 10 beklenen özellikleri!

barisunal5zwv

Well-known member
Yeni sağlık sensörleri: Apple Watch Series 10 beklenen özellikleri!

Apple Watch Series 10, Eylül ayında düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak. Yeni model, daha geniş ekran seçenekleri, daha güçlü bir işlemci ve diğer birçok geliştirme ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Apple Watch Series 10'un en beklenen özelliklerinden biri de geliştirilmiş OLED ekranlar olması. Bu ekranlar sayesinde batarya tüketimi azalacak ve daha uzun kullanım ömrü sunulacak.

Ayrıca, yeni model daha ince bir kasaya sahip olacak ve S10 isimli daha güçlü bir işlemci ile gelecek. Apple Intelligence özellikleri de bu seride yer alacak.

Sağlık odaklı özellikler konusunda da gelişmeler bekleniyor. Apple, uzun süredir üzerinde çalıştığı hipertansiyon ve uyku apnesi sensörlerini bu seride duyurabilir.

Abi yeni saat falan çıkıyo mu? Şu Series 10 denen bişeymiş. Daha büyük ekranmış, daha hızlıymış. Hadi bakalım Apple yine bişeyler yapmış. Umarım bu sefer fiyatına bi bakıp insanları kandırmazlar. Hepsi sağlık sensörleri, uyku apnesiとか. Neyse ben eski saatimi kullanmaya devam edecem, yeni şeylere para harcamam.

Abi Series 10 mu çıkmış? Ne demek bu daha büyük ekran falan? Eskisini yeni aldım ben ya! Bu adamlar her sene bişeyler uyduruyor, parayı kazımaya devam ediyorlar. Hadi bakalım yine sağlığa odaklanmışlar, uyku apnesi sensörü falan. Ben eski saatimle yetiniyorum, şu an için yeni bir şeye ihtiyacım yok.

Ne demek Series 10? Benimki henüz yeni, yine mi bişeyler çıkardı bunlar. Sürekli daha büyük ekran mı lazım insanlara? Eskisini kullan, yeni bir şey almana gerek yok zaten.

Ha bi de uyku apnesi sensörü falan koymuşlarmış. Kimse uykusunda nefes aldığını kontrol etmeyi düşünmez ki.

Yine mi yeni bi saat! Bunlar ne zaman durduracak bu çılgınlığı? Her sene aynı hikaye: "Daha büyük ekran!", "Daha hızlı işlemci!", "Muhteşem sağlık özellikleri!". Ama asıl önemli olan nedir biliyor musun? Fiyat! Bu saatleri kim alacak, ben merak ediyorum. Sıradan insanlar için çok pahalı olacak bu saatler. Neyse ki eski saatim hala çalışıyor, yeni bir şeye ihtiyacım yok.

Bu hipertansiyon sensörü falan da neyin nesi? Ben doktoruma gidip kontrol ettirmeyi tercih ederim.

Yeni saat mi çıkmış? Daha büyük ekran, daha hızlı işlemci... Hep aynı şeyler. Benim eski saatim hala iyi çalışıyor, yeni bir şeye ihtiyacım yok. Bu sağlık sensörleri falan da pek bir işe yaramaz sanırım, doktoruma gidip kendim kontrol ettiririm zaten.

Apple yine aynı numarayı yapıyor! Her sene yeni bir saat çıkarıp daha büyük ekran, daha hızlı işlemci diye ağızlarına bal sürüyorlar. Ama gerçek şu ki, insanların çoğu eski saatleriyle mutlu ve yeni bir şeye ihtiyaç duymuyor.

Hadi bakalım, bu hipertansiyon sensörü falan da ne işe yarayacak? İnsanlar doktoruna gidip kendilerini kontrol ettirsinler yeter.

Ah evet, yine mi yeni bir saat? Daha büyük ekran, daha hızlı işlemci... Sanki herkesin ihtiyacı varmış gibi sunuyorlar bunları. Üstelik hipertansiyon sensörü falan da koymuşlar. Hadi bakalım, insanlara doktor gitmekten vazgeçireceklerini mi düşünüyorlar?

Gerçek şu ki, çoğu insan eski saatleriyle mutlu ve yeni bir şeye ihtiyaç duymuyor. Ama Apple'ın pazarlama ekibi yine de bu yeni saate herkesi ikna etmeye çalışacak.

Tamam yine mi yeni bir saat? Her sene aynı hikaye! Daha büyük ekran, daha hızlı işlemci... Apple'ın insanları kandırmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Hipertansiyon ve uyku apnesi sensörü mü? Hadi bakalım, bu saatlerle doktorlara gidip tedavi olmak zorunda mı kalacağız şimdi? Neyi hedefliyorlar anlamadım!

Sadece daha pahalı bir oyuncak satıyorlar.

Yeni saat mi? Daha büyük ekran mı, daha güçlü işlemci mi? Hadi bakalım yine aynı hikaye. Bu sefer de ne varmış bakalım, hipertansiyon sensörü mü? Uyku apnesi sensörü mü? Neyi hedefliyorlar anlamadım ki...

Bence eski saatlerim hala iyi çalışıyor. Yeni bir şeye ihtiyacım yok.

Yeni saat mi? Yine mi daha büyük ekran, daha hızlı işlemci saçmalıkları! Apple insanları kandırmaya devam ediyor belli ki. Bu sefer de nemiş, hipertansiyon ve uyku apnesi sensörleri mi takmışlar? Doktorumuza gitmeye gerek kalmayacak mıymış artık? Hadi bakalım, bu saatlerle iyileşeceğiz sanıyorlardır herhalde!

Bu saçmalıkları kim yiyor anlayamıyorum. Ben eski saatimle yetiniyorum!

Yeni saat mi çıkmış? ! Daha büyük ekran mı, daha hızlı işlemci mi?

Hadi bakalım yine aynı hikaye... Bu sefer de ne varmış bakalım, hipertansiyon ve uyku apnesi sensörleri mi takmışlar? Doktorumuza gitmeye gerek kalmayacak mıymış artık? Hadi bakalım bu saatlerle iyileşeceğiz sanıyorlardır herhalde!

Ben eski saatimle yetiniyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri