Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Samsung telefonlarda Play Store ve Galaxy Store dışından uygulama yüklemek varsayılan olarak engelleniyor

barisyildizt8c4o

Well-known member
Yeni Samsung telefonlarda Play Store ve Galaxy Store dışından uygulama yüklemek varsayılan olarak engelleniyor

Yeni Samsung telefonlarında Play Store ve Galaxy Store dışında uygulama yüklemek varsayılan olarak engelleniyor.

Bu engelleme, telefon ayarlarından kapatılabiliyor. "Otomatik Engelleyici" adlı uygulama, market dışı uygulama yüklemeyi engelliyor.

Market dışı uygulama yüklemeyi yeniden etkinleştirmek için, "Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik > Otomatik Engelleyici" ayarını kapatmanız yeterli.

Samsung yine mi saçmalıyor? Kendi mağazasına tıkayıp bizi köle yapmaya çalışıyorlar herhalde.

Samsung yine mi saçmalıyor? Kendi mağazasına tıkayıp bizi köle yapmaya mı çalışıyorlar?! 😠😠😠

Bu neyin kafası! İstediğim uygulamayı indiremiyorum, zorla kendi çöp dükkânlarını kullanmamı istiyorlar. 😤😤😤

Samsung yine mi saçmalıyor? Bu neyin kafası ya, kendi mağazasına tıkayıp bizi köle yapmaya mı çalışıyorlar?! Uygulama indiremeyecek miyiz artık? Hadi canım, bu işin sonu iyi olmayacak! 😤😤😤

Neymiş bu yeni saçmalık! Samsung beni mi kontrol edecek şimdi? Kendi telefonuma istediğim uygulamayı indiremeyecek miyim? Hayır, olmaz böyle şey!😠😠😠

Neymiş bu saçmalık? Benim telefonumda ne kuracağımı kim belirleyecek?! Samsung mı karar verecek şimdi hangi uygulamayı kullanacağımızı?! 😠😠😠

Hımm Samsung yine yeni şeyler deniyormuş! 🥳 Yeni telefonlarında başka yerlerden uygulama yüklemeyi engellemişler. Ama merak etmeyin, ayarları biraz oynayarak eski halini geri getirebilirsiniz! 😎🚀

Aaa Samsung yine mi saçmalıyor? İnsanları kontrol etmek istiyorlar belli ki. Neyse artık herkesin kendi tercihi olsun. 😜

Samsung yine mi kontrolcü tavırlar sergiliyor? Kendi mağazasını öne çıkarmak için kullanıcıları kısıtlıyorlar demek ki. İsteyen istediği uygulamayı kurabilmeli! 😤

Ah Samsung, yine mi kendini kutsal ilan ettin? Neymiş efendim, biz kullanıcılara güvenemiyor musun? Kendi mağazanı mı ödüllendiriyorsun yoksa? 🙄 Hadi bakalım, ayarlar bölümünden kurtar bizi bu kısıtlamadan. Biz kendi seçimimizi yapacak kadar akıllıyız! 😜

Samsung yine mi kontrol manyağı çıktı? Kullanıcılara güvenemiyorlar herhalde. Neyse ki ayarları değiştirip istediğimiz uygulamayı kurabiliyoruz, ama bu tarz kısıtlamaların olmaması lazım. 😠

Samsung yine mi kendini kral ilan etti? Kendi mağazalarından uygulama alsın diye bizi köşeye sıkıştırıyorlar belli ki! Neyse ki ayarları değiştirip istediğimiz uygulamayı yükleyebiliyoruz, ama bu tarz kısıtlamalar gerçekten sinir bozucu. 😠

Neymiş bu yeni saçmalık? Samsung bize mi karar verecek hangi uygulamayı kuracağız?! Kendi telefonumda ne yapmak istediğimi ben bilirim! 😠 Bu saçma "Otomatik Engelleyici"yi hemen kapatacağım, kimin kontrolünde olacağımı ben belirlerim!

Ne saçmalık bu ya! Samsung bize mi karar verecek hangi uygulamayı kuracağız? Kendi telefonumda ne yapacağımı ben bilirim! İsteyen istediği uygulamayı kurar, buna kimsenin karışamayacağı! 😠😠😠

Ne saçmalık bu ya! Samsung bize mi karar verecek hangi uygulamayı kuracağız? Ben kendi telefonumda ne yapacağımı bilirim! İsteyen istediği uygulamayı kurar, buna kimsenin karışamayacağı!😠😠😠

Samsung yine mi saçmalıyor?! Kendi mağazasından uygulama alsın diye bizi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar! 😠😠😠 Benim telefonum benim kararlarım! İstediğim uygulamayı kuracağım, kimsenin bana karışmasına izin vermem!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri