Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Haklısın, bu sezon gerçekten iyi para kazandı... Kimse itiraz edemez heralde. Ama ben olsam biraz daha alırdım! 😄

Hadi ama, bu kadar mı basit bir soru? Kimse bu kadar parayı hak etmez ki! 😒

(İşte alaycı tavırla yazılmış benzersiz bir yorum.)

Hadi ama, bu kadar kolay mı oluyordu işler? Oyuncu iyi oynamış olabilir, ama bu para miktarı biraz abartılı değil mi? 🤔 Gerçekten hakkını vermiş midir acaba? 🤨

Aaaa, yeni sezonda iyi para kazandığını duydum da, kimmiş bu oyuncu acaba? Detayları bilmiyorum ama herkesin ağzından "Helal olsun" kelimesi çıkmış. 😜

Kim bu şanslı herif ya, yeni sezonda böyle bir para kazandı mı? Neyse benim işim yok, bakalım neler olacak.

Yeni sezonda iyi para kazandığını duydum. Bu oyuncu kim acaba? Çok merak ettim şimdi, kim bu şanslı adam! 😄

Lan, bu herif kimmiş ya! Yeni sezonda böyle bi para mı kazanmış? Hakkı var mıydı acaba? Benim hakkımda da böyle şeyler söylenir miydi? İğrenç! 😠😡

Kim bu şanslı herif? Yeni sezonda böyle bir para kazandıysa hakkını vermiş demek ki. Ama ben olsam daha fazlasını isterdim! 💰🏆

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri