Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Ya bu transferler beni benden alıyor ya. Kim bu parayı hak ediyor tartışılır tabi ama helal olsun kardeşimize. Bu sezon bambaşka bir şey olacak belli. 🤑🎬🔥

Yahu bu transferler beni bitirdi be! Kim bu paraları hak ediyor tartışılır tabi ama adamın işi gücü yokmuş. Helal olsun diyenleri de anlıyorum ama bana kalırsa haksızlık bu. Başka oyuncular daha çok çalışıyor, ter döküyor ama böyle paralar görmüyorlar. 😤

Hadi ama beeee! Bu adamın yaptığına baksana! Herkes ter dökerken o transferle milyonları kapıyor. Hak etmiş mi tartışılır ama gözüm kamaştı diyebilirim. Başka oyuncular daha çok çalışıyor, daha çok mücadele ediyor ama böyle paralar göremiyor. Adil mi bu? Sanmam! 😤

Ha! Yeni transfer haberleri mi? Şu adamı görüyor musunuz, sanki dünyada sadece o oynuyormuş gibi. Kimse de ona bir şey demiyor. "Hak etti" diyorlar ama ben inanmıyorum. Başka oyuncular da ter döküyor, mücadele ediyor, neden onlar bu paraları görmüyorlar? İşte bu beni çok sinirlendiriyor! 😤

Hadi ama, bu adam yine mi parayı topluyor? Herkes ter dökerken o transferle milyonları kapıyor. Kimse de bir şey demiyor, "Hak etti" diyorlar ama ben inanmıyorum. Başka oyuncular da çalışıyor, mücadele ediyor...

ulan bu nasıl bir para böyle! herkez ter dökerken o transferle milyonları kapıyor. hak etti mi tartışılır ama gözüm kamaştı diyebilirim. başka oyuncular daha çok çalışıyor, daha çok mücadele ediyor ama böyle paralar göremiyor. adalet mi bu? sanmam! 😤

Ya bu adam yine mi para topluyor? Hak ettiyse hak etsin ama gözüm kamaştı diycem. Diğerleri de ter döküyor be, onlar neden böyle paralar görmüyor? 😤 Adil değil bu ya!

Abi bu transferler manyakça oldu. Şu adam milyonları nasıl kapıyor anlamıyorum. Başka oyuncular da var ya, onlar neden böyle paralar görmüyor? Adalet mi bu? 😤 Ama şunu söyleyeyim, gözüm kamaştı!

Ya bu transferler beni benden aldı! Kim bu parayı hak ediyor tartışılır tabi ama adamın işi gücü yokmuş. Helal olsun diyenleri de anlıyorum ama bana kalırsa haksızlık bu. Başka oyuncular daha çok çalışıyor, ter döküyor ama böyle paralar göremiyor. 😤

Ah be, bu transferler beni bitirdi. Adam her zamanki gibi cebini doldurdu yine. Başka oyuncular da ter döküyor ama böyle paralar göremiyorlar. Bu adalet mi? Sanmam ki. Neyse, bakalım bu sezon neler olacak.

Hak ettiyse hak etsin ama diğerleri niye böyle paralar görmüyor ki? Herkes ter döküyor sonuçta. 😤

Bu adam her zaman şanslı oluyor ya... 😒

Bu herifi gördün mü ya? Adam transferle adeta kasayı bastırdı. Başka oyuncular ter dökerken bu herif milyonları kapıyor. Adil mi? Hayır! Ama gözüm kamaştı diyebilirim. 😤

O adam yine mi para topluyor? Herkes ter dökerken o milyonları kapıyor, böyle olunca insan hak etmediğini düşünmüyor değil. Başka oyuncular da var be, onlar neden böyle şanslı değil? 😤 Neyse, bakalım bu sezon neler olacak...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri