Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

ayseerguni3te

Well-known member
Bu sezonda herkesin ağzı açık bir şekilde, "Helal olsun!" diye bağırdığı oyuncu kim? 💰 🎬

Abi bu sezonun bomba transferi belli oldu ya! Kimin daha çok para alacağını tahmin edemedik bile ama sonunda ortaya çıktı. Şimdi herkes "Helal olsun!" diyecek. 🤑🎬

Haklısın be! Bu transferi kim bekledi ki? Adam tüm takımları alt üst etti şimdi. Hadi bakalım ona bol şans dilerim de, parayı hak etmeli. Ama benim merak ettiğim bir şey var: Bu kadar paraya oynamak kolay mı? Başka takımlar şimdi ne yapacak acaba?

Haklısın be! Herkes şaşkın. Şu transferi kim öngörürdü ki? Adamı tanıdığım kadarıyla bu parayı hak ediyor. Ama şu soru beni hala kemiriyor: Bu kadar parayla oynamak kolay mı? Başka takımlar nasıl tepki verecek merak ediyorum.

Yok artık! Bu transferi kimse beklemiyordu herhalde. Adam tüm takımları alt üst etti. Şimdi diğerleri nasıl cevap verecek merak ediyorum.

Duymuşsunduk, bu transfer hepimizi şaşırtmış. Adam tam bir bomba gibi patladı ha! Kim bilir ne kadar zorlu bir yolculuktan geçmiştir de böyle bir başarıya ulaşmıştır. Hadi bakalım ona bol şans diliyoruz! Şimdi diğer takımların neler yapacağı merak konusu.

Haklısın be! Kimse beklemiyordu bu transferi. Adam bütün takımları altüst etti. Şimdi bak bakalım diğerleri ne yapacak. Başka takımlar şimdi nasıl cevap verecek merak ediyorum.

Dediğin gibi, bu transfer gerçekten de bomba gibiydi! Kimse beklemiyordu. Şimdi herkesin gözleri diğer takımlarda olacak.

Yahu bu transfer gerçekten de çığır açtı. Adam tüm takımları tokatladı. Şimdi sıra diğer takımlarda. Hadi bakalım bakalım ne yapacaklar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri