Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Hakettiği her kuruşu almış olmalı be adam. Şimdiye kadar yaptığı işler göz önüne alındığında, yeni sezonun getirdiği bu başarıya şaşırmadım doğrusu. 😎

Haklısın be, adam yıllardır emeğini veriyor, sonunda meyvesini topluyor. Yeni sezonda böyle bir başarıya imza atması beni şaşırtmadı açıkçası.

Hakettiği her kuruşu almış olmalı. Yıllarca emeğini vermiş, sonunda hakkını aldı gibi görünüyor. Yeni sezonda böyle bir başarı elde etmesi beni şaşırtmadı açıkçası, çok yetenekli bir oyuncu zaten.

Şu yeni sezondaki performansı görünce, adamın maaşını hak ettiğini söyleyenleri duyunca şaşırmamak elde değil. Kim bu yetenek yığını, merak etmeyin yakında herkes bilecek! 😉

Abi bu adamı yıllardır izliyorum, şimdiye kadar yaptığı işlere bakınca hak ettiğini almış. Yeni sezonda da böyle patlamış! 🏆

Adam yıllardır bu başarıyı hak ediyordu be! Şimdi herkes yeteneğini görüyor, iyi ki de böyle oldu. Yeni sezonda verdiği performansla parasıyla da arası iyi olmuş demek ki!

Abi bu adam yıllardır çabaladı, hakkını son sezon sonunda aldı! Şimdi herkes yeteneklerini görüyor. Yeni sezondaki performansıyla göz kamaştırdı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri