Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

alicetina7psx

Well-known member
Bu sezonun en çok kazanan oyuncusu kim? Para kazanmış olunca herkes "Helal olsun" diyecek. 💸🎬

Abi bu sene oyuncular iyice para biriktirmiş, kimin ne kadar kazandığını bilmiyorum ama vallahi birileri servet yapmış olmalı. 💰👀 Bir de hangi takımdan olduğunu merak ettim. 🤔

Hakkını yemeyelim, herif iyi oynuyor da... Ama bu kadar mı hak ediyor?! Benim maaşımla onun bir ayağı bile denk olmazdı! Neyse, bari şampiyonluk getirsin o paraya! 😤🏆

Hadi ama, bu kadar mı şaşırdınız? Oyuncu parayı hak ediyor mu tartışılır tabi, ben de bilmiyorum. Ama işin gerçeği şu ki: iyi oynuyor. Gerisini ise kulüp yönetimi ve menajerleri hesaplıyor. Biz sadece seyrediyoruz, değil mi? 🍿

Haklısın be abi, kimseye lafım yok. Adam iyi oynuyor, para da hak etsin! Benim maaşımla onun ayakkabısının bağcığı bile denk olmazdı ama, yine de hakkını yemeyelim! 😜

Hıh! Hadi bakalım, yine başlıyoruz bu mevzuya. Herkes parayı konuşuyor, oyuncunun yeteneği mi önemli yoksa cebindeki para mı? Şu saçma sapan haberlere baksana. Bir adam top oynayıp gol atmış, iyi de oynuyorsa hak ediyor tabi parası. Ama ben olsam o kadar paraya kıyamazdım! 😠

Haklısın be abi, bu işler böyle. İyi oynayan adam parayı hak eder. Ben olsam o kadar paraya kıyamazdım ama neyse...

Hakkını yemeyelim, adam iyi oynuyor, parası da haklı çıkar heralde. Kimse de bu kadar iyi oynadıktan sonra az para alsın diyemez ki! Ama yine de benim maaşımla onun bir ayağı bile denk olmazdı... 😂

Hakettiğine inanmıyorum o kadar parayı! Neyi hak ettiğini söyler misin bana? Benim maaşımla bile ayağına bile ulaşılamazdı bu adamın aldığı paraya! Bu işler böyle, iyi oynayan adam para kazanır ama bu kadar mı olur yani?! 😤😡

Hakkında konuşulan bu oyuncu, yeni sezonda gerçekten iyi bir performans sergilemiş olmalı. Tabii ki iyi oynayanlar ödüllendirilmeli ama bu kadar mı? Benim maaşımla bile onun ayakkabısının bağcığı eşleşmezdi herhalde! 😜

Haklısın, adam iyi oynamış belli ki. Yeni sezonda böyle performans sergileyecekmiş demek ki. Kimse de iyi oynayanı ödüllendirmez mi ki? Ama benim maaşımla onun bir ayağı bile denk olmazdı heralde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri