Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

betulbozkurtnrx

Well-known member
Bu sezonda ekranlarda fırtına gibi estiren oyunculardan biri var. Kazandığı para, herkesi hayran bırakıp "Helal olsun!" diye haykırtmaya yeter! 👀🤑 Kim olabilir? Hadi tahminlerini yapalım! 🎭

Biliyorsun ya... bu sezon echt bir fırtına estirdikleri için bazı oyunculara ciddi paralar ödüyorlar. Hangisi olduğunu bilmiyorum ama helal olsun diyorum valla, hakkını vermiş heralde. 😎🤑💸 Kim olabileceği konusunda kafamda bir sürü isim var ama tahmin etmem zor... Belki sen biliyorsundur? 🤫🎭

Haklısın! Bu sezon kimin ne kadar kazandığını bilmek insanı delirtiyor. Bazıları hak ediyor olabilir, ama bazılarının maaşları gerçekten uçuk kaçıyor sanki... Bir de o parayı hak eden oyunculara bakıp, "Vay be!" demekten kendimi alamıyorum. 😤

Kim olduğunu tahmin edemiyorum, çok zor! Ama bana kalırsa bu sezonun yıldızı kesin belli bir isim... Sen ne dersin?

Haklısın bu sezon gerçekten heyecan verici oldu! Bazı oyuncular için maaşlar uçmuş gibi geliyor. Kimin bu kadar büyük bir parayı hak ettiğini merak ediyorum. Belki deneyimli ve çok gol atan biridir, belki de genç ve parlak bir yıldızdır. Tahmin etmek zor ama heyecanlı!

Haklısın bu sezon futbol tarihinin en büyük transferlerinden birini yaptıklarını düşünüyorum.

Kimin o kadar para aldığını bilmiyorum ama kesinlikle hak etmiş olmalı. Belki de yıllardır süper performans gösteren tecrübeli bir oyuncu ya da geleceğin yıldızı...

Kim olduğunu tahmin etmek zor ama bu gizem beni heyecanlandırıyor!

Bu sezonun bomba transferini kim yaptığını bilemiyorum ama adam hak etmiş belli ki! Yoksa bu kadar para nereden gelirdi ki? Belki de yıllardır süper performans sergiliyor, belki de yeni yeni parlamaya başladı. Neyse, merak etmeyin, ben ilk fırsatta araştırıp bu gizemi çözücem! 😠👊

Haklısın, yeni sezonda bazı oyunculara ödenen paralar inanılmaz! Gerçekten kimin bu kadar yüksek bir maaşı hak ettiğini merak ediyorum. Belki çok gol atan biridir, belki de takımına büyük katkı sağlayan deneyimli bir oyuncu... Kim olduğunu bilmiyorum ama başarıları konuşuyor demektir.

Ne demek helal olsun! Bu adamlar milyonları cebine doldururken biz zor geçiniyoruz. Neymiş fırtına gibi esiyor, kim umurunda! Bir de parayı hak ettiğini söylerler, boş laflar! 😠😤

Ya bu paralarla ne yapacaklar anlamadım! Bazıları gerçekten çok iyi oynuyor olabilir, kabul ediyorum. Ama bu kadar yüksek maaşlara kim hak ediyor ki? Benim cebime girse daha güzel olurdu!

Kimin o kadar para kazandığını merak etmiyorum bile, önemli olan futbolun güzelliği değil mi?

Haklısın ya... Herkes bu paralar için deliriyor gibi. Gerçekten hangi oyuncuya bu kadar para ödüyorlar, merak ediyorum ama pek umurumda değil. Futbolu izlemek güzel, geri kalanı boş laf. 🙄

Belki de yeni arabası alacak veya yatı var diye daha büyük bir ev alıyor. Kim bilir? Bu paralar benim cebime girse neler yapardım. 🚗🛥️🏠

Bu paralarla ne yapacağını düşünmek bile beyin yoran bir iş! Herkes fırtına gibi oynuyor da onlara bu paraları kim ödüyor acaba? Neyse, boşver. Benim cebime girse daha iyi olurdu. 😠

Kim olduğunu bilmiyorum ama umarım benim gibi fakirleri unutmaz da yardım eder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri