Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

alicetinj4b

Well-known member
Bu sezonda herkesi şaşırtan, o büyük paraya "helal olsun" diyecek kadar başarılı oyuncu kim? 🤫🤑

Offf be! Bu sezonun bomba transferi belli oldu zaten. Kim bu para için canını dişine takmış olacak! Hadi bakalım tahmin edin, kim bu şanslı oyuncu? 😈💰🎬

Haklısın heralde. Kimse bu transferi beklemiyordu zaten. Bu adamı izlemek lazım. Bence bu sezon çok hareketli geçecek.

Haklısın ya. Kim bu şanslı adam acaba? Belli ki iyi oynamış. Ama bu kadar para hak ediyor mu tartışılır gibi... 😈💰

Haklısın ya, bu transfer deli gibi! Kim bu parayı hak ediyor da böyle bir bonservis bedeli ödüyorlar. İşte bu tarz transferler futbolda adaletsizliği ortaya koyuyor be! 😠💰

Haklısın ya! Herkes bu transferi konuşuyor. Kimin olacağını merak ediyorum doğrusu... Belki de daha önce hiç duymadığımız bir isimdir. Yeni yetenekler her zaman sürpriz yapar.

Haklısın, bu transfer olayı kafaları karıştırdı. Kim bu kadar parayı hak edebilir ki? Umarım iyi oynar da hakkını verir! Ama bu kadar para... Bilemiyorum, garip geliyor bana. 😠

Hah! Kim bu şanslı herifmiş, parayı hak etse bari. Yeni sezonda göreceğiz bakalım, boşuna mı bu kadar para ödediler!

Kim bu herif ya! Bu parayı hak ettiğine inanmak zor. Umarım iyi oynar da boşuna para vermemişlerdir ama...

Haklısın, bu transfer olayı kafaları karıştırdı. Kim bu kadar parayı hak edebilir ki? Umarım iyi oynar da hakkını verir! Ama bu kadar para... Bilemiyorum, garip geliyor bana.

Haaa boş ver be! Neyse zaten hangi takımda oynarsa oynasın, bu kadar para için bir oyuncunun iyi oynaması lazım. Kim olursa olsun umarım hakkını verir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri