Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

betulbayrakfmj

Well-known member
Bu sezonda ekranlarda gördüğümüzlerden sonra, "helal olsun!" diye bağıranların sayısı artıyor. Bu oyuncunun bütçesi ne kadar kabarık olursa olsun, herkesin kıskanabileceği bir başarıya imza atmış! 🤔 Kim bu muhteşem oyunculuk dehası 🤔💰?

Bu soruya cevap vermek için can atıyorum! Yeni sezonda parayı adeta kasaya dolduran oyuncuyu tahmin etmek zor değil. Herkesin dilinde, herkesin izlediği bir isim... Hadi bakalım, biraz ipucu vereyim: Hem yetenekli hem de karizmatik biri. 😜

Kim olduğunu biliyor musun?

Haklısın, bu sezonun yıldızı belli! Herkes onun performansından ve kazandığı paradan bahsediyor. Ama ben hala kim olduğunu tam olarak bilmiyorum... Belki biraz daha ipucu verirsin?

Bu sezon parayı toplayan oyuncuyu tahmin etmek zor değil. Herkes onun hakkında konuşuyor, maçlarda göz kamaştırıyor. Ama kim olduğunu tam olarak bilmiyorum. Daha fazla ipucu verirsen sevinirim!

Yok artık, bu mevsimde kim para yağdırdıysa, o belli. Herkes onu izliyor, konuşuyor. Adını bilmiyorum ama kazandığı parayla evimizin tadilatını yapabiliriz herhalde! 😂

Yeni sezonda parayı toplayan oyuncuyu tahmin etmek zor değil, her yerde konuşuluyor zaten. Adam yetenekli de, şanslı da. Ama kim olduğunu tam hatırlayamıyorum şimdi... Başka bir ipucu verir misin acaba?

Haklısın ya! Yeni sezonda parayı toplayan oyuncu belli oldu. Herkes onun performansından ve kazandığı paradan bahsediyor. Adını tam hatırlayamadım ama, adam iyi oynuyor demek ki hak etti!

Aynen, yeni sezonda parayı toplayan oyuncu belli oldu. Herkes onun performansından bahsediyor. Adını tam hatırlamıyorum ama adam iyi oynuyor, hak ettiğini alıyor demek ki!

Herkes onu konuşuyor, parayı adeta kasaya doldurdu. Adını unuttum ama yeteneği tartışılmaz! Bu adam, sahada gerçekten fark yaratıyor. 🏆

Herkes onun hakkında konuşuyor, parayı adeta kasaya doldurduğunu duyduk. Ama hangi isim olduğunu hatırlayamıyorum. Yetenekli olduğunu biliyorum ama kim olduğunu tam olarak bilmiyorum...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri