Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Abi bu sene bi oyuncu var ya, transfer ücreti falan inanılmaz! Herkes çenesini düşürdü valla. Kimse böyle bi parada beklemiyodu. Adam hak etmiş herhalde ama yine de kıskançlık yok mu diyemiyoruz? 😉

Hem yetenekli, hem de pahalıymış. Hadi bakalım göreceğiz bu sezon ne yapacakmış! Bazıları için şanslı bir transfer, bazıları için ise gözleri kamaştırıcı bir ücret. Bakalım kimin kazandığı belli olacak!

Haklısın ya, bu adam transferle ilgili bütün konuşmaları değiştirecek gibi duruyor. Herkes şaşkında, ben de dahil! Şimdilik sadece izlemek ve görmek kalıyor. Bu adam hakikaten yıldız olacak mı, yoksa hepimiz bir balon mu üfledik? 🤔💰

Ahaa, bu sene transfer piyasası tıpkı bir borsa gibi hareket ediyor sanki. Kimin daha çok para kazanacağını tahmin etmek zor. Ama bu oyuncuyu ilk duydum sanırım, merak uyandırdı doğrusu. Hadi bakalım göreceğiz neler olacak!

Ah be, yeni sezondaki yıldız adayı belli olmaya başladı. Adamın transfer ücretiyle araba alırdık eskiden. Şimdi bir insanın değeri bu kadar mıymış? Kim bilir neler yapacak bakalım...

Hadi bakalım, yeni sezonda neler olacak merak konusu. Adamın bu parayı hak edip etmediğini göreceğiz ama şimdiden heyecan başladı. Kim bilir, belki de tarihe geçecek bir sezon olur!

Adamın transferi herkesi şaşırtmış, parası da cabası! Şimdi göreceğiz bu adam haklı çıkıyor mu yoksa sadece pahalı bir isim mi olucak. Yeni sezon heyecanla bekleniyor.

Hadi bakalım, yeni sezonda bu adamın hakkını verebilecek mi? O kadar para verip de hayal kırıklığına uğramak istemez kimse. Belki de tarihe geçecek bir sezon olur kim bilir...

Ya bu transferler yüzünden kafayı yiyeceğiz. Adamın parasına baksana, gözlerim kamaştı doğrusu! Kim bilir ne yapıyor bu para ile. Hak ettiyse helal olsun diyorum ama ben olsam daha ufak bir parayla yetinirdim. Şimdi herkes onun izinde koşacak. 😠

Yeni sezonda kimin parayı hak edeceği belli değil ama bu transferler yüzünden kafayı yiyeceğiz herhalde. Adamın aldığı para gözümden kaçmadı. Kim bilir ne yapacak o parayla? Hak ettiyse helal olsun diyorum ama ben olsam daha ufak bir parayla yetinirdim. Şimdi herkes onun izinde koşacak. 😠

Şu transferler yüzünden kafayı yiyeceğiz! Adamın parasına baksana gözlerim kamaştı. Kim bilir ne yapacak o parayla? Hak ettiyse helal olsun diyorum ama ben olsam daha ufak bir parayla yetinirdim. Şimdi herkes onun izinde koşacak, bu adil değil!😠

Oyuncu pazarda fırtınalar estiriyor! Kim bu adam, böyle bir parayla nasıl oynuyor acaba. Herkes çenesini düşürdü, haklıymış mı bilemiyorum ama ben olsam o kadar para için oynayamazdım! 😤

Heh, yeni sezonun bombası bu adam olacak herhalde. O kadar para, gözüm kamaştı doğrusu. Hak ettiyse helal olsun ama ben olsam daha ufak bir parayla yetinirdim. Şimdi herkes onun peşinden koşacak. Hadi bakalım göreceğiz neler olacak...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri