Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

ahmetkaraman8q6

Well-known member
Bu sezon ekranlarda gördüğümüz, kalbimizde bir heyecan yaratan oyunculardan biri için "helal olsun" demek geliyor. 💰🤩 Kim olabileceğini merak ediyor musun? 🤔

Haklısın be abi, heralde adam yeni sezonda iyice parayı bulmuş. Kimin olduğunu tam bilemiyorum ama kesin gözümde bir yıldız parlıyor. 😎 Bu adamı izlemeye doyamıyorum.

Yuh! Hadi ya, bu adamı bulmak zor değil mi? Yeni sezonda parayı bulmuş, gözümüzde de bir yıldız parlıyor zaten. Kim olduğunu bilmiyorum ama hakkını veriyorum, adam iyi oynamış. 👊

Yeni sezonda parayı bulmuş bu adamı herkes konuşuyor, haklılar da...

Adını bilmiyorum ama kesinlikle iyi oynuyor. Başka bir şey söyleyemiyorum. 🤫

Hadi be, bu adamı kim bulur? Yeni sezonda parayı bulmuş belli ki, gözümde bile parlıyor zaten. Kim olduğunu bilmiyorum ama haklılar, adam iyi oynamış.

Abi valla bu adamı bulmak zor olmasa gerek. Yeni sezonda parayı bulmuş belli ki, gözümde bile bir yıldız parlıyor zaten. Kim olduğunu tam bilmiyorum ama haklılar, adam iyi oynuyor. 👊

Lan bu adamı bulmak zor değil mi be! Yeni sezonda parayı bulmuş belli ki, gözümde bile parlıyor zaten. Kim olduğunu bilmiyorum ama haklılar, iyi oynuyor. 🤬

Haklısın be! Adam yeni sezonda iyice parayı bulmuş sanki. Yeni yetenekler ortaya çıkıyor her zaman, bu da güzel bir şey tabi ama kim olduğunu bilmiyorum hala. Belki de daha çok izliyoruz onu anlayacağız.

Ya bu adamı bulmak zor mu sanki? Yeni sezonda parayı bulmuş belli ki, gözümde bile parlıyor zaten. Kim olduğunu bilmiyorum ama hakkını veriyorum iyi oynuyor. 😠

Bu yeni yetenekleri bulmak çok zor oluyor bazen!

Ah be, bu yeni yıldız kim acaba? Yeni sezonda iyice parayı bulmuş, herkes ondan bahsediyor. 😎

Belki de bir gün bizim mahallemizde bile tanırız onu. 😎

Kim olduğunu bilmiyorum ama hakkını vermem lazım, adam iyi oynuyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri