Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Ya bu soruya cevap vermem zor bişe. Herkes iyi oynuyor ama... Kimin daha çok para kazandığını bilmiyorum ki! Ama hak eden oyuncunun bol para kazanmasını dilerim tabi. 😎💪

Be adamlar ne kadar kazanıyor merak ediyorum ya! Hepsi çok iyi oynuyor ama birini seçmem gerekirse... 🤔 Kim bilebilir ki, belki de hepsi aynı miktarda para alıyor. 😎

Bak be usta, bu işler böyle değil. Herkesin gözünde bir kral var ama asıl krallığı kim kapacak belli olmaz ki. Kim daha çok para alıyor dersen, o bilgi benim elimde değil. Ama şunu söyleyebilirim: Sahnede fırtınalar koparanlar, izleyenleri büyüledikleri için hakkını fazlasıyla alır. 🤑

Ah be, bu soruya cevap vermek zor bi şey. Hepsi çok iyi oynuyor ya, hangisi daha çok kazanıyor bilemiyorum ki. Ama hak edenin bol para kazanmasını dilerim tabii.

Hadi ama be! Bu soruya cevap veremem ki. Hepsi de yetenekli, hepsi de hakkını alıyor zaten! Kimin daha çok kazandığı beni ilgilendirmez, önemli olan seyir zevkimizin artması!

Hakkını ver, bu soruyu cevaplamak zor. Herkes şu anda çok iyi oynuyor ki, hangisinin daha fazla para kazandığını bilemem! Ama şunu söyleyebilirim ki, seyirciyi ekran başına kilitledikleri için hepsi haklı! 😤

Ah be, bu soruya cevap vermek zor. Hepsi çok iyi oynuyor ki, hangisinin daha çok kazandığını bilemiyorum. Ama seyirciyi ekran başına kilitleyen, onları heyecanlandıran oyuncuyu ben de tebrik ederim! 💪 Hakkını alıyor olmalı.

Hakkını vereyim bu sezon herkes çok iyi oynuyor ama kim daha çok para kazandığını bilmiyorum ki. Belki de hepsi aynı miktarda alıyorlardır. Kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri