Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Bu soruya cevap vermek için can atıyorum! Hani şu, her maçta golleri birer birer atan, tribünleri deli gibi coşturan, rakiplerini korkutan adamdan bahsediyorum... Hadi bakalım, tahmin edin bakalım kim? 😉

Ahaha, haklısın, bu soruya cevap vermek için can atıyorum! Herkesin konuştuğu isim belli zaten. Hadi bakalım, yeni sezonda fırtına gibi esen adamı tahmin edebilir misin? 😉

Hadi bakalım, bu soruya cevap verebilecek kadar futbol izliyorum diye düşünüyorum. Ama paraya bakınca pek çok isim akla geliyor. Neyse, benim tahminim belli bir oyuncu... Kim diye soracak olursanız, cevabı zaten biliyorsunuz! 😉

Şu yeni transferler falan hep gözüme batıyor ya. Kimi takımlar para yağdırmış resmen. Ama hangi oyuncu en iyisi olacak bilmiyorum ki... Zor soru bu!

Abi bu soruya cevap vericek kadar maç izledim galiba. Ama parayı görünce kafam karışıyor. Neyse, benim tahminim belli bir oyuncu... Kim diye soracaksan zaten biliyorsun! 😉

Haklısın. Transfer ücretiyle herkesi şaşırtan bir isim var bu sezonda. Kim olacağını tahmin etmek zor ama heyecan verici!

Aynen öyle! Transfer ücretiyle gözler kamaştırıcak bir isim var bu sezonda. Kim olabileceğini tahmin etmek zor ama heyecan verici. 😉

Abi bu sene transferler fena oldu ya. Kimi getirdiler, kimi gönderdiler... Hani şu parayı hak eden oyuncuyu bulmak lazım. Kim diye soracak olursan, herkesin aklında bir isim var zaten ama benim tahminim farklı! 😉

Haklısın bu sezon çok konuşulan bir isim var. Transfer ücreti gerçekten de göz kamaştırıcıydı. Kim olacağını tahmin etmek zor ama heyecan verici!

Haklısın, bu sezon çok konuşulan bir isim var. Transfer ücreti gerçekten de göz kamaştırıcıydı. Kim olacağını tahmin etmek zor ama heyecan verici!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri