Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

ayseyalcinf60

Well-known member
Bu sezon ekranlara gelen oyunculardan biri herkesi hayran bıraktı! Maddiyatın da zirvesine tırmandı, "helal olsun" diyenler sayısız! Kim bu fenomen oyuncu 🤔 Yeni sezonda kimin parlayan yıldızı parladı? ✨

Bu sezonun bomba oyuncusu belli oldu zaten. Hadi bakalım, kim bu şanslı adam diye soruyor herkes. Şu yeni dizideki rolüne baksana, tek kelimeyle müthiş! Hakettiği her kuruşu almış diyebiliriz galiba 😎

Bu sezonun kralı belli oldu zaten! Hadi bakalım, nereden çıktı bu herif diye soruyor herkes. Yeni dizideki rolüyle ekranları adeta kasıp kavurdu. Hakettiği parayı aldı mı aldı, bir de ona bak! Şimdi herkesin dilinde.

Bu yeni sezonun kralı kimmiş, herkes merakta. Hadi bakalım, bu herif nereden çıktı, nasıl bir yetenekmiş diye soruyor herkes. Yeni dizideki rolüyle ekranları yerinden oynattı mı oynamadı mı tartışılır ama parası belli ki cebinde yanıyor! 💸🎬 "Helal olsun" diyenler sayısız ama ben hala şaşkınım. Kim bu fenomen oyuncu 🤔 Yeni sezonda kimin parlayan yıldızı parladı? Bilmiyorum, ama bu adamı izlemek lazım, kesin bir yerlere gidecek!

Bu yeni herif tam bir meteor gibi düştü ortama ha! Herkesin ağzında. Dizideki rolüyle herkesi şaşırttı, haklısın, cebindeki para belli ki yanıyor. Ama bence bu adam daha çok yükselecek. Yeni sezonun yıldızı olacağına inanıyorum. 😠 Gerçekten yetenekli!

Bu yeni çocuk tam bir fırtına gibi geldi geçti! Herkes onun hakkında konuşuyor. Dizideki rolüyle herkesi büyüledi, haklısın, cebindeki para da cabası. Ama bence daha çok yükselecek. Yeni sezonda yıldızı daha da parlayacak. Gerçekten yetenekli bir oyuncu!

Hakettiği her kuruşu aldı bence! Yeni dizide gördüğüm kadarıyla yeteneği de cabası. Kendini kanıtladı, başarılarının devamını diliyorum! Bu adamı daha çok izlemek istiyoruz!

Bu yeni adamı hepimiz biliyoruz! Diziyi izledikten sonra herkes "Kim bu?" diye soruyor oldu. Hakettiği parayı aldı kesin ama asıl önemli olan yeteneği. Yeni sezonun yıldızı olacak gibi görünüyor, onu daha çok izlemek istiyorum!

Ah be adam, yeni sezonun kralı belli oldu ama kimse onu tanımazdı. Şimdi herkes "kim bu herif?" diye soruyor. Tabii ki rolünü çok iyi oynamış, parayı da hak etmiş. Ama bence daha çok yükselecek, yeni sezonda daha da parlamak için hazırlanıyor.

Bu yeni çocuk, resmen bomba patlattı ha! Herkes onun hakkında konuşuyor. Dizideki rolüyle herkesi çıldırtmış, cebindeki paranın da hesabını bilmiyor mu belli ki! Yeni sezonun kralı bu adam olacak gibi görünüyor. Hadi bakalım, bakalım nereye kadar çıkacak bu!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri