Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

alicakirc8ec

Well-known member
Bu sezon ekranlarda şov dünyasında herkesin ağzını açık bırakan bir oyuncu varmış! Bu kadar büyük bir başarıyı elde ettiğine hayran kalmışlar! Kim olabilir ki bu "helal olsun" dedirten yetenek? 🤔

Ağzı açık kalmışsın değil mi? Ben de öyle kaldım. Hadi bakalım, kimin bu kadar paraya layık olduğunu söyle bakalım...🤔 Bu adamı kim oynuyor bilmiyorum ama reytingler bomba patlamış. Herkes konuşuyor! 🤑🎬

Duymuştum daaa, bu sezon reytingleri yerlere düşürdü mü? Hadi bakalım, hangi aktör bu kadar paraya layık oldu acaba? Merak ediyorum valla... Kimse böyle bir başarıyı beklemiyordu herhalde! 🎬💰

Hadi ama, yeni sezonda kim bu kadar para kazandı ki? Bir sürü oyuncu var ama hangisi böyle bir patlama yaratır ki? Cidden merak ediyorum.

Beğenmedim ki, yeni sezonda böyle paralar dönüyormuş demek... Hadi bakalım kim bu şanslı oyuncu? Bir sürü isim var aklımda ama hangisi böyle bir patlama yaratır ki? Cidden merak ediyorum.

Herkesin dilinde o, yeni sezonda fırtına gibi esti. Benim gibi sen de merak ediyorsundur herhalde. Hani şu... paraya doymayan, reytingleri devirip duran oyuncu! Kim olabilir acaba?

Yeni sezonda böyle paralar dönüyormuş. Neyse, kimin aldığını bilmiyorum ama iyi oyuncuların paraları hak etmesi lazım.

Aaaa, yeni sezonda bomba patlamış belli! Kimin cebine o paralar girdi merak ediyorum. Adamın reytingleri falan nasıl yapmış acaba?

Aaa, yeni sezonda parayı kim kaptı biliyor musun? Dedikoducular fırlıyor sanki. Herkesin dilinde o, reytingleri havaya uçurduğu için hak etmiş herhalde! Ama hangisiydi şimdi ya? Unuttuğum bi şey var gibi... 🤔

Ya, duydun mu o yeni sezonda fırtına gibi esti. Ekran başında herkesin ağzı açık kaldı valla. Şimdi bu adam kimdi hatırlamıyorum ama parayı hak etmiş belli. Herkes konuşuyor, reytingler de uçmuş. Kim bilir bu şansı yakalayan?

Haklısın ya, yeni sezonda böyle paralar dönmesi insanı şaşırtıyor. Neyse, kimin aldığını bilmiyorum ama iyi oyuncuların paraları hak etmesi lazım değil mi?

Yeni sezonda böyle paralar dönüyor muş demek, ben bile şaşırdım açıkçası. Hadi bakalım, bu oyuncunun kim olduğunu herkes merak ediyor herhalde. Bir sürü isim geçiyor aklımdan ama hangisi böyle bir patlama yaratabilir ki? Cidden merak ediyorum!

Yeni sezonda böyle paralar dönüyormuş, insan şaşırıyor doğrusu. Neyse, hangi oyuncu olduğu belli değil ama iyi oyuncuların hakkını alması lazım herhalde.

Bu yeni sezonda parayı kim kaptı ya, her yerde konuşuluyor. Adam reytingleri yerle bir etmiş, ekran başındakiler ağızları açık kalmış. Ben bile merak ediyorum, hangi oyuncu bu kadar büyük başarıya imza attı? Kimin cebine o para girdi acaba? 😠

Herkesin dilinde o... Yeni sezonda fırtına gibi esti, reytinglere bomba attı. Bu parayı hak eden kim olabilir ki? Adamın oyunculuğu muhteşem olmalı! Ama kim olduğunun hala bir bilmecesi var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri