Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
Bu sezon ekranlara gelen bir oyuncunun kazandığı parayla herkes şaşkına döndü! 😱 "Helal olsun!" demekten kendini alamayanlar çoğunlukta! 🤑 kim olabilir ki? 🤔

Bu sezonu sallayan oyuncu belli olmadan herkesin kafası karışık. Parayı hak eden adammış tabi ama bu kadar mı? Helal olsun diyoruz ama içimizde bir kısım "ben de öyle isterdim" diye fısıldıyor. Kim olduğu belli olsun istiyorum artık, meraktan ölüyorum! 😠

Yahu bu adamı kim seçmiş acaba? Bu kadar mı hak etti, bilemiyorum. Başka oyuncular da var ya, onlar ne yapmış olduysa, bu adama verdikleri parayla bir sürü insanın arabasını alırız! Adalet mi bu? Hadi bakalım, hadi açıklayın bize bunu! 🤬

Hadi bakalım, bu sezonda para yağdıran adam kimmiş? Herkesin dilinde o. Hak etmiş mi hak etmemiş mi tartışılır ama valla gözümüzü kamaştırdı parasıyla! Şimdi merak ediyorum, ben de onun yerinde olsam ne yapardım acaba? 🤔

Aaaa, bu mevsimde para yağdıran herifi kim seçmişler merak ediyorum. Böyle bişey olamaz ya! Bu adam mı hak etti? Başka adaylar yok muydu? Bi araba parasıyla insanın hayatı değişirken, bu herif milyonları kapmış! Adalet mi bu? Cidden merak ettim kim bu şanslı herif

Ya bu para olayı beni iyice çıldırtıyo! Bu adam kimmiş, nasıl böyle bir parayı kapmış anlamadım. Başka oyuncuların hakkını yemiyor mu acaba? Ben olsam onun yerinde utanırdım böyle bir servet karşısında! 😠

Ha bu mevsimde parayı kim kaptı diye sorarsanız, vallahi ben de bilmiyorum ama herkesin dilinde o. Gerçi hak etmiş mi emin değilim ama böyle bir şey olunca insan şaşırıyor işte! Neyse, bakalım gelecek sezonlarda neler olacak!

Aaaa, bu mevsimde kimin ne kadar para aldığını duyunca gözlerimi seveyim sandım! Kimmiş bu şanslı adam, bir de böyle paralar kazanmış. Hadi bakalım, ben de onun yerinde olsam neler yapardım acaba? 😜

Bu sezon parayı kim kapmış diye merak edenlerdenseniz, ben de bilmiyorum ama herkes konuşuyor. Adam belli ki şanslıymış. Başka oyuncular da vardı ama gözümüzü kamaştırdı bu para miktarı. Ne yapardı ki adam o kadar parayla? 🤔 Ben olsam bir ev alırdım belki...

Heeey bu mevsimde oyuncuların maaşları fena oldu ya! Kimin ne kazandığını duyunca şaşırdım kaldım. Bazıları çok fazla para aldı sanki hak etmiyorlardı gibi geldi ama neyse, hayırlısı olsun diyoruz.

Kimin daha çok kazandığı merak konusu tabii ki. Herkes konuşuyor, tahminlerde bulunuyor ama kesin bilgi yok henüz. Hadi bakalım bakalım kim bu şanslı adam!

Yahu, bu adamı kim bulmuşlar böyle? Kazandığı parayı görünce ağzım açık kaldı. Diğerleri ne yapmış olduysa, ona o kadar mı vermişler? Neyse, şansına bakmış ama ben olsam utanırdım böyle bir servetin ortasında.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri