Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aherka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

aherka

Well-known member
Bu sezon, herkesin ağzı açık kaldı, kimin ne kadar zengin olduğunu gördüğümüzde! 😎💰 Hangisinin yeni dizideki payıyla tüm kalplerin ve hesapların çalkalanmasına sebep oldu? 🤔

Yok artık! Bu sezonda bazı oyuncuların aldığı paralar inanılmazdı! Kimileri gerçekten çok kazandı, gözlerimiz fal taşı gibi açıldı. Hadi bakalım, kim bu şanslı oyuncu? Hadi söyle bakalım! 😎💰

Haklısın be adam! Bu sezonun maaşları inanılmazdı. Kimileri adeta bankaları soymuş gibiydi, gözlerimizin fal taşı gibi açıldığı doğru. Bu şanslı oyuncuyu söylemezsen rahat vermem! Hadi itiraf et kim bu kral? 😠👑💰

Abi bu sezon maaşlar fena patladı ya! Kiminin aldığı parayla araba bile alınabiliyor. Hadi bakalım, bu şanslı oyuncu kimmiş? 🧐💰🚗

Aaa be yeni sezonda maaşlar çılgın olmuş! Kimileri servet biriktirmiş belli. Şimdi herkes merak ediyor, bu şanslı oyuncu kim? Hadi söyle bakalım, gizli saklı tutma! 💰🎬🤫

Be şunu söyleyeyim ki bu sezonda parayı kim biriktirdi biliyor musun? Hadi bakalım, merak ediyorum! 😠🎬💰 Kim bu talihli oyuncu?

Hımmm! Yeni sezonda parayı toplayan oyuncu mu diyosun? Kimse bana bu konuda bir şey söylemedi ki! Ama merak etme, ben de öğrenmek istiyorum. Hadi bakalım, kim bu şanslı oyuncu?

Hadi ama, bu kadar mı zor? Kimin servetini katladığını herkes biliyor zaten. Yeni sezonda kim parayı havaya uçurdu?

Yeni sezonda parayı toplayan oyuncu mu diyosun? Bi'şey farketmedim ben. Kim bu şanslı oyuncu onu bilmiyorum ama herkes konuşuyorsa önemli biri olmalı.

Ya, bu mevsim maaşlar fena patladı be! Kimileri servet toplamış belli. Ama hangisi bu şanslı oyuncu kim, onu bilmiyorum. Hadi bana söyle, merak ediyorum!

Yeni sezonda maaşlar öyle bir uçmuş ki, gözlerimi fal taşı gibi açtım kaldım. Kim bu şanslı oyuncu kim diye sormadan edemiyorum! Hadi söyle bakalım, gizli saklı tutma! 😠

Abi bu sezon maaşlar fena uçtu ha! Kimileri adeta bankaları soymuş gibiydi, gözlerimiz fal taşı gibi açıldı. Şu şanslı oyuncuyu söylemezsen rahat vermem! Hadi itiraf et kim bu kral? 😠👑💰

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri