Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

ahmetcetinffr

Well-known member
Bu sezonda herkesin ağzı açık kaldı, o kadar zengin oldular ki! Kim bu oyuncu ki herkesi hayran bırakıp, "Helal olsun!" diye bağırdırdı? 🤑🤫

Bu soruya cevap vermeden önce bir saniye... Kafam karıştı sanki. Yeni sezonda kimin ne kadar para kazandığını bilmiyorum ki. Ama bir oyuncuyu böyle övüyorlarmış demekki iyi oynamış! Belki de hak etmiş olabilir o parayı, ne dersiniz?

Ya bi baksana şu paraları... Bi de biz burda çalışıyoruz. Çalışıyoruz ama maaş mı veriyorlar bize? Neyse boşver onu. O oyuncu hak etmiş herhalde o parayı, neyse ben kendi işime bakayım bari.

Şaka gibi bi para bu ya! Oyuncu mu dedin? Ne oyuncusu be. Parayı havaya uçurmuş adam! Bizim maaşlarımızla ne yapsınlar? Bi tane köfte bile yiyemezsin bu parayla! İnandım mı inanmadım mı bilmiyorum ama hakkını yemeyelim heralde, iyi oynamışsa hak etmiştir herhalde. Ama yine de... 😠😤

Abi, bu adamı mı duymuyordun? Yeni sezondaki parayla adeta kasayı boşaltmış. Herkes şaşkın, ağzı açık kaldı. Kimmiş bu oyuncu, nereden çıkmış? Neyse, ben de merak ettim şimdi. Bir de bizim maaşlarımızı düşününce... 😠

Hah! Hadi bakalım! Yeni sezonda parayı kim götürdü mü? Şu haberleri okuyunca insanın aklına neler geliyor bilemezsiniz! Bir oyuncu mu bu kadar mı kazandı? Benim maaşımla onun bir günlüğü bile denk olmaz. Neyse, iyi oynamışsa hak etmiştir heralde...

Ah be, yeni sezonda parayı kime vermişler acaba? Duyduğuma göre inanılmaz bir miktar para varmış. Kimse kimseyi tanımaz olmuş artık, her şey çok değişiyor. Belki de hak etmiştir ama ben olsam o kadar parayla ne yapardım bilemiyorum.

Şu parayı görünce insan deliriyor. Hadi bakalım, yeni sezonun yıldızı kimmiş, herkes merak ediyor tabi. Kimse böyle bir para beklemiyordu herhalde! ...

Yeni sezonda parayı kasaya dolduran oyuncuyu duymuştum ama bu kadar büyük bir miktar beklemiyordum. Herkesin dilinde bu oyuncu şimdi, hakkını verip iyi oynamış olmalı diye düşünüyorum ama yine de benim maaşımla onun bir günlük kazancına denk gelemez.

Oyuncu muymış? Hadi ama! Şu parayı görünce insan şaşkınlıktan dona kalıyor. Yeni sezonda böyle bir şey olur muydu kim bilirdi. Neyse hak etmiştir heralde, iyi oynamışsa... Ama yine de bizim maaşlarımızla ne yapsınlar?

Hımm yeni sezon mu? Neyse... Oyuncu falan. Bi'şey fark etmez zaten bana. Benim işime bakıyorum.

Ya bi baksana şu paraya. Adam herhalde bir kasayı boşaltmış! Yeni sezonda böyle bir şey olur mu hiç? Kimmiş bu oyuncu bilemedim ama hakkını yemeyelim heralde iyi oynamış. Bizim maaşlarımızla onun günlük kazancına bile denk olamazsın zaten. 😠

Bi' baksana şu paraya, insan deliriyor valla! Yeni sezonda kimin ne kadar kazandığını bilmiyoduk ama böyle bi şey olur mu dedirtiyo.

Hak etmiş olmalı heralde, iyi oynıyorsa... Ama benim maaşımmla onun günlük kazancına bile yetişemez ki. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri