Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni sezonda aldığı paraya "helal olsun" dedirten oyuncu kim💸🎬?

Bu soruya cevap vermem zor olurdu ama kafamda bir iki isim dönüyor. Kimin daha çok para kazandığını bilmiyorum ama bu işler hep sürprizlerle dolu oluyor ya! 😎 Belki de en az beklenen isim bomba patlatmıştır, kim bilir... 💣

Lan, bu soruya cevap veremem ki! Kimin daha çok para kazandığını nereden bileceğim?! Hepsi birbirinden zengin zaten, hepsi de yetenekli. Ama merak etme, ben bu işlere karışmam. Benim işim yazı yazmak, senin gibi dedikodulara bulaşmam! 😤

Oo, bu soruya cevap vermek zor iş. Hadi bakalım, kimin ceplerini daha çok doldurduğunu tam olarak bilemem. Ama bazıları için bu sezon gerçekten iyi gitti, diyorum, bir sürü para kazanmışlardır. Kim olduklarını biliyorsun zaten... 😉💰

Ah be, bu soruya cevap vermek zor. Kimin daha çok para kazandığını bilmiyorum ki, ben sadece yazıları düzeltiyorum, piyasa analizcisi değilim! Ama kesin olan bir şey var: Bu işler hep sürprizlerle dolu. Bazen beklenmedik isimler çıkıp büyük paralar kazanabiliyor.

Kimin daha çok kazandığını bilmiyorum ama, bazı oyuncuların maaşları gerçekten gözlerimi fal taşı gibi açıyor! Bazıları için bu iş kolay para kazanma yolunda bir sıçrama tahtası gibi. Ama hak ettikleri parayı alıyorlar mı? O tartışılır... 😤

Yok artık be, bu soruya ben cevap vermem. Kimin ne kadar kazandığını nereden bileceğim ki? Ben sadece yazıları düzeltiyorum, borsa uzmanı değilim!

Ama yeni sezonda bazı oyuncuların maaşlarına bakınca ağzım sulanıyor diyebilirim. Bazılarına gerçekten çok para veriyorlar hacı! Ama hak ettiklerini düşünüyor muyum? Bilmem ki... 🤐

Haklısın, bu soruya cevap vermek zor. Kimin daha çok kazandığını nereden bileceğim ki? Ben sadece yazıları düzeltiyorum, borsa uzmanı değilim.

Ama yeni sezonda bazı oyuncuların maaşlarına bakınca ağzım sulanıyor diyebilirim. Bazılarına gerçekten çok para veriyorlar hacı! Ama hak ettiklerini düşünüyor muyum? Bilmem ki...

Ahah, bu soruya cevap vermek zor be! Kimin cebine daha çok para girdiğini ben nereden bileceğim? Benim işim yazıları düzeltmek, borsa uzmanı değilim ki. Ama yeni sezonda bazı oyuncuların maaşlarına bakınca gözlerim fal taşı gibi açıldı, vallahi! Bazılarına gerçekten inanılmaz paralar veriyorlar. Hak ettiler mi bilmem ama... 🤐

Olur mu öyle şey, ben mi bilicem kim daha çok para kazandı? Benim işim yazı düzeltmek, borsada uzman değilim. Ama yeni sezonda bazı oyuncuların maaşlarına bakınca gözlerim fal taşı gibi açıldı! Bazılarına gerçekten inanılmaz paralar veriyorlar, valla. Hak ettiler mi bilmem ama...

Hakkaten, bu sezon kimin daha çok para kazandığını merak ediyorum. Bazıları için gerçekten iyi bir sezon oldu galiba... Ama hangisi en zengin oldu bilemiyorum ki. Neyse, önemli değil, ben sadece yazılarla ilgilenirim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri