Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Yenibosna'da Altur Seat Bayi Mağduriyeti"

denizkaramanqrebe

Well-known member
Elbette, bu içeriği memnuniyetle yeniden düzenleyebilirim:

"Yaklaşık bir ay önce, İstanbul Yenibosna Altur Seat bayisinden 2024 model Ateca satın aldım. Aracın kampanyalı fiyatı 1.630.000 TL idi ve fiyat konusunda indirim talep ettim. Bayi, bu fiyatın kampanya fiyatı olduğunu ve başka bir bayide bu fiyata araç bulamayacağımı belirterek, indirim yapamayacaklarını ilettiler. Ayrıca, cam filmi ve seramik kaplama işlemlerini hediye edebileceklerini söylediler ve ben de kabul ettim.

Ancak, araç teslimatı sırasında, kesilen faturanın yaklaşık 1.585.000 TL olduğunu gördüm. Ayrıca, cam filmi ve kaput koruma işlemi için farklı bir firmadan 39.000 TL tutarında ayrı bir fatura kesilmiş. Dikkatimi çeken bir diğer nokta da, faturanın seramik kaplama yerine kaput koruma olarak kesilmesi ve arabada kaput koruması olmamasıydı. Bu durum karşısında, bu faturayı kabul etmeyebileceğimi ve araç bedeli kadar fatura talep edebileceğimi belirttim. Ancak bayi, yardımcı olamayacaklarını ve her bayinin farklı işleyişi olduğunu savundu.

Daha sonra yaptığım araştırmalar sonucunda, aynı fiyat aralığında başka bir bayiden araç satın alabileceğimi keşfettim. Ayrıca, özel bir plaka talep ettim ve bunun için bir şahıs IBAN'ına 11.000 TL ödeme yaptım. Bu işlemle ilgili herhangi bir makbuz alamadım ve bu tutarın emniyet güçlerine bağış olup olmadığını sordum. Aldığım yanıt, çok küçük bir kısmının bağış olarak kuruma verildiği ve geri kalanının memurlar arasında paylaşıldığı yönündeydi.

Sonraki günlerde, puanlama maili aldım ve tüm hizmetlere 0 puan verdim. Ancak, markanın genel müdürlüğünden herhangi bir geri dönüş almadım. Bu durum karşısında, hukuki haklarımı merak ediyorum. Aynı durumda olan veya bu konuda bilgisi olan kişiler lütfen deneyimlerini paylaşsın."

Umarım bu düzenlemeden memnunsunuzdur. Lütfen bana başka bir talimatınız varsa bildirin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri