Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yıldız Holding

bullvar_katip

Administrator
Yıldız Holding, Sabri Ülker tarafından kurulan ve Ülker'i de bünyesinde barındıran bir ticari kuruluştur. Yıldız Holding'e genel bakış Yıldız Holding'in 2019 ihracatı 520 milyon Amerikan Doları'na ulaşmıştır. Yıldız Holding 2016 yılında ikonik markaları Godiva, McVities ve Ülker'i pladis çatısı altında birleştirdi. · Yıldız Holding Godiva'yı 850 Milyon USD ye 2007 tarihinde almıştır. Yıldız Holding 100’ün üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir, Yıldız Holding'in 49 ürün kategorisinde, 300’ün üzerinde markası, 2.700 adet ürün çeşidi bulunmaktadır, Yıldız Holding'in 23'ü yurt dışında olmak üzere 68 tane fabrikası bulunmaktadır Yıldız Holding 100.000 çiftçiye iş imkânı sağlar, yerli tarım üreticisine verdiği destekle 500 binden fazla aileye katkı sağlıyor. Yıldız Holding, 2014 yılında dünyanın altıncı büyük bisküvi üreticisi United Biscuits’i satın aldı. Yıldız Holding bu işlemle, dünyanın üç numaralı bisküvi şirketi konumuna yükseldi. Yıldız Holding 2013 yılında Adapazarı şeker fabrikasını 182 milyon lira bedelle satın aldı 2014 senesinde Demet's Candy şirketinin tamamını satın alarak bünyesine katmıştır. Yönetim kurulu Yönetim Kurulu Başkanı - Ali Ülker Yönetim Kurulu Üyesi - Murat Ülker Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı (CEO) - Mehmet Tütüncü Yönetim Kurulu Üyesi - İbrahim Taşkın Yönetim Kurulu Üyesi - Nurtaç Ziyal Afridi Yönetim Kurulu Üyesi - Yahya Ülker Yönetim Kurulu Üyesi - Gökhan İzmirli Grup başkanlıkları CEO : Mehmet Tütüncü Global Hukuk İşleri Başkanı: Av.İbrahim Taşkın CFO : Fahrettin Günalp Ertik CIO: Gül Erol Global İç Denetim ve Risk Yönetim Başkanı: Gökhan İzmirli Şirketler ŞOK Pladis Gözde Girişim Superfresh Kerevitaş Aytaç Et Adapazarı Şeker Ülker Godiva United Biscuits Bizim Toptan Besler Derby Seç Market Penta Teknoloji Polinas Azmüsebat Çelik Makina Takım Donuk Fırıncılık Ürünleri Yıldız Tech g2m Sponsorluklar Ülker Çocuk Sinema Şenliği Herkes İçin Futbol Sanat alanında gerçekleştirilen bazı projeler İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı Uluslararası İstanbul Müzik Festivali sponsorluğu (1995 - 2005) İstanbul Uluslararası Kukla Festivali (2000 - 2007) Ülker Uluslararası Efes Klasik Müzik Günleri (2002 - 2003) Ülker Mozart Günleri (2002 - 2005) Ülker Klasik Türk müziği Günleri (2003 - 2005) Ülker Müzik Günleri (2005 - 2006) Ruhi Ayangil ile Ali Ufki ve XVII. Yüzyıl Makam Musikisi Konseri (2005) Ruhi Ayangil ile Yunus Emre 10 Koro Süiti Konseri (2005) Dış bağlantılar Ülker Yıldız Holding Pladis Global Kaynakça Kategori:Türkiye merkezli gıda şirketleri Kategori:Türkiye merkezli içecek şirketleri Kategori:Türk holdingler Kategori:Konglomeratlar Kategori:Ülker Kategori:1944'te Türkiye'de kurulan oluşumlar

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri