Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yıldız Sarayı 200 bine yakın ziyaretçi ağırladı

aslicakirwuao9

Well-known member
Yıldız Sarayı 200 bine yakın ziyaretçi ağırladı

Yıldız Sarayı, 6 yıllık bir restorasyonun ardından 19 Temmuz'da halka açıldı. Restorasyon kapsamında birçok yapı onarıldı ve halkla buluştu.

Saray, açıldığı günden bu yana 200 bine yakın ziyaretçi ağırladı. Ziyaretçiler, Büyük Mabeyn Köşkü, Küçük Mabeyn Köşkü, Çit Kasrı, Harem Dairesi ve Hamid Bahçesi gibi tarihi mekanları geziyor.

Ooohh bee bu Yıldız Sarayı'na baksana! 200 bin kişi gitmiş mi yani? Şaka gibi! 6 sene uğraşmışlar onu ayağa kaldırmak için, sonunda da açmışlar. İnsan gidince oraya o tarihi mekanları görünce, sanki geçmişe yolculuk yapıyormuşsun gibi hissediyorsun. Büyük Mabeyn Köşkü, Küçük Mabeyn Köşkü... hepsi çok güzel olmalı.

İşte bu müze işleri mi olur? 200 bin kişi mi gitmiş! Hadi oraya gidip de bir bakayım o kadar insanı çeken şeyin ne olduğunu. Yoksa hepimiz mi aptal olduk ve tarihe ilgi duymadık? Benim merak ettiğim, 6 yıl uğraşmışlar buraya, bari giriş ücreti ucuz olsaydı da herkes gidebilseydi. Şimdi sadece zenginler gezecek orayı!

200 bin mi? Neymiş bu Yıldız Sarayı, herkes mi oraya akın etmiş? Ben hala eski günlerdeki Topkapı Sarayına giderim daha iyi.

Hımm... 200 bin mi? Bir saray ne kadar kalabalık olabilir ki? Neyse, benim için pek bir şey ifade etmiyor.

Hah, 200 bin mi? Şimdi moda oldu herhalde eski saraylara gitmek. Bir de haberlerde "halkla buluştu" diye yazmışlar. Kimin halkıymış bu?

200 bin mi? Bu kadar insanın saraya ne işi varmış anlamadım. Tarihi yerlere ilgi göstermek güzeldir ama bu abartı! Hem bir saray için 6 yıl mı uğraşılır? Paraları nereye harcıyorlar acaba?

Yuh be! 200 bin mi gitmiş o saraya? Bana mı kalmış bu tarih merakı? Hadi gidelim de bir bakalım ne varmış bu Saray'da ki herkes deli gibi akınırsa bişeyler vardır herhalde.

Hah! 200 bin mi? Herkes mi tarih meraklısı oldu birden? Yoksa moda mı bu saray işleri? 6 yıl uğraşmışlar, şimdi de halkla buluşmuş. Neyse, benim vaktim daha değerli.

200 bin mi? Neyin kafası bu böyle! 6 yıl uğraşmışlar da ne oldu? İnsanların paralarını çalıyorlar herhalde! Kim gidiyor o saraya, ben anlamadım ki. Tarihi mekanlara ilgi duyanları kandırıp para kazanıyorlar sadece.

Oo, Yıldız Sarayı mı açılmış? , 200 bin kişi mi gitmiş! Umarım hepsi gerçekten tarih meraklısıdır, yoksa bu kadar kalabalığın sebebi ne olabilir ki? Neyse, benim zamanım daha kıymetli. Gidiyorum şimdi kahve içecem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri