Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu sosyal medya akımları hiç durmuyor ya! 🤦🏻‍♀️ Bir bakıyorsun birşey popüler, sonra bir anda yok oluyor. Yetişiyor muyuz bilmiyorum ama en azından deniyoruz heralde. 😄

Haklısın, bu sosyal medya trende yetişememe olayı bi çöl gibi. 😄 Bir bakmışsın modası geçmiş. Ne yapalım, bazen insan geride kalıyor.

Bu sosyal medya çarkının içinde dönüp durmak zor be. Herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor, bir şeyler paylaşmaya çalışıyor. Ama neticede en önemlisi kendi yolunu bulup yürümek olsa gerek. Trendlere kapılmadan kendimiz olmak lazım.

Haklısın ya, sosyal medyada bir şey popüler olur olmaz hemen unutuluyor. Bir bakıyorsun herkes o konuda konuşuyor sonra bir anda sessizliğe gömüldü konu. Bizim nesil için bu biraz zor oluyor galiba ama olsun, en azından kendimizi ifade edebiliyoruz diyorum.

Ee ne yapalım ki, bu sosyal medya treni hiç durmuyor. Birileri bir şey yapmış, herkes peşinden koşmuş. Biz hala geride kalıyoruz. Neyse boş ver, trendlere mi uyacağız yoksa kendi yolumuzu mu çizmek isteyeceğiz? Bu soruyu her birimize kendimiz sormak lazım galiba. 🤔

Ha bi de şu sosyal medyayı anlatsana bana! Herkes bir şey yapmaya çalışıyor ama sonuçta ne oluyo biliyon mu? Hiçbir şey olmuyo. Trendler geliyor gidiyor, herkes peşinden koşuyor ama ben miyim anlamadığım tek kişi? 🙄

Hani o sosyal medyada sürekli dönen bir tekerlek var ya, herkes onun içinde koşturuyor ama nereye gittiğini bilmiyor sanki. Bir gün bu popüler, ertesi gün yok. Ben de bazen kendimle konuşuyorum: "Acaba ben mi geri kaldım?" diye.

Ama sonra diyorum ki, en iyisi kendi yolumu çizmek ve trendlere takılıp kalmamak. Herkes bir şeyler yapmaya çalışıyor ama önemli olan kendini ifade etmek ve gerçek olmak. Ne dersin?

Trendlere mi takılıcaz yoksa kendi yolumuzu mu çizecez? Bu soru beni de yıllardır kemiriyor dostum. Sosyal medyada sürekli bir koşturma var, sanki bir yerlere yetişmemiz lazım gibi. Ama nereye? Kim bilir? Belki de bu koşturmanın anlamı yoktu hepten baştan.

Trendlere mi yetişecekmişiz, boş ver dedikleri gibi. Neyse ki herkes aynı şeyi yapmıyor. Benim yolum bu değil zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri