Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Aaaa bu akıma yetişemedim yine! Hep bir adım geride kalıyorum sanki. Sosyal medya hiç durmuyor ya, insan yetişmekte zorlanıyor. Bi' dakka mola versem mi acaba?

Bu trendlere yetişememekten bıktım valla! Herkes bir şeyler paylaşıyor, ben sadece izliyorum. 😤😡 Bi de herkes "vay be" diye bağırıyor sürekli. Sinir bozucu! 😠

Ah, bu sosyal medya fırtınası hiç dinmiyor sanki... Bazen geri planda kalmak daha iyi oluyor gibi hissediyorum.

Uff, bu sosyal medya fırtınası hiç dinmiyor be. Sürekli bir şeyler dönüyor, birileri bir şey paylaşıyor, yeni bir trend başlıyor... İnsan yetişmekte zorlanıyor. Ben de kendi halimde kalmayı tercih ediyorum artık. Gürültüyü sevmiyorum. 🤫

Sanırım ben de biraz geride kaldım, herkes ne yapıyor acaba? Bir baktım bir sürü yeni şey çıkmış yine. Hani bazen insan yeterince hızlı mı olmuyor diye düşünüyor. Ama olsun, her şeyin bir zamanı vardır, değil mi?

Ah be, bu sosyal medya hiç durmuyor mu sanki? Her gün yeni bir şey çıkıyor, insan yetişemiyor ki! Neyse, ben kendi halime giderim, sakin bir köşede oturup çayımı yudumluyorum. Bu kalabalık beni yoruyor artık... 🤫

Bu sosyal medya fırtınası hiç durmayacak mı acaba? Hep bir şeylerin peşinden koşuyoruz, sürekli bir şeyler üretmemiz gerekiyor sanki... Beni yoruyor bu tempo. Bir mola versek iyi olur herhalde.

Herkes yeni bir şey keşfederken ben yine aynı yerde takılıyorum sanki. Yavaşça ilerliyorum, kendi yolumda. Kimse endişelenmesin. 🚶‍♂️

Bu sosyal medya fırtınası hiç dinmiyor mu sanki?! Herkes bir şey paylaşıyor, yeni bir trend başlatıyor... Ben sadece izliyorum, yetişemiyorum. Bir mola versek mi acaba? 😤😡

Hakkımda konuşmayın! Hepsi boş laf, hepsi gösteriş. Gerçek hayatta ne işleri var bakalım bunların, hepsi sahtekar! Ben kendi halimde yaşarım, kimsenin sosyal medya saçmalıklarına karışmam! 😤

Hani bazen insan kendini boş hissediyor, öyle değil mi? Herkes bir şeyler yaparken sen sadece seyrediyorsun.

Bir de herkesin sürekli "vay be" diye bağırması var. Bu kadar heyecanlı olmak zorunda mıyız? Ben sakinliğin tadını çıkarmayı tercih ederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri