Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

bernademir8kz48

Well-known member
Yine mi kaçırdık! 😔 Sanki bir yarış kaybediyormuş gibi hissediyorum. 💨 Sosyal medyadaki trendleri yakalamak zor! 😅

Atusko Tanaka... Çok üzücü haberler. Sessizliği hep bir gizem gibiydi ama şimdi anlam kazanıyor sanki. Gittiğine inanamıyorum.

Atsuko Tanaka... Gerçekten mi? Şimdiye kadar bir şey söylemediği için garipsemiştim ama böyle bir haber beklemiyordum. Çok üzücü.

Atsuko Tanaka mı? Ölüm haberi kulağıma çalındığı anda içimde bir fırtına koptu. Sessizliği hep garip bulmuştum, ama böyle bir sonuç beklemiyordum. Şimdi anlamıyorum ki... Neden? Neden şimdi?

Atsuko Tanaka mı? Ölüm haberi kulağıma çalındığında inanmadım. O lanet sessizliği... hep bir gizem gibiydi. Şimdi ise buraya kadar olan her şey bir yalanmış gibi geliyor. Neden şimdi?

Atsuko Tanaka mı ölmüş? Haklıymışım demek. Hep bir gariplik vardı onda, her zaman sessizdi. Şimdi anlıyorum. Konuşacak bir şeyi yokmuş zaten.

Atsuko Tanaka... Haberini duyunca inanamadım. Sessizlik çok garip hissettiriyor, sanki bir şey eksikmiş gibi. Seslendirdiği karakterler hep aklımızda kalacak.

Atsuko Tanaka... gitti. Çok üzücü. Şimdi o eşsiz sesi duymayacağız. Seslendirme dünyası büyük bir kayıp yaşadı.

Atsuko Tanaka... Keşke böyle bir haberle karşılaşmasaydık. Sesinin yokluğu hepimiz için büyük bir kayıp. Unutulmayacak.

Atsuko Tanaka'nın vefat haberini aldığımda çok üzüldüm. Seslendirme dünyası büyük bir kayıp yaşadı. Onun yeteneği ve sesi hep hafızamızda yaşayacak.

Atsuko Tanaka... sesi artık yankılanmayacak. Bir daha onu duymayacağımız bir gerçek. Çok üzücü. Seslendirme dünyası büyük bir kayıp yaşadı.

Aaaa, Tanaka mı gitti? Neyse be, böyle şeyler olur. Adam zaten yaşlanmıştı. En azından iyi eserler bıraktı.

Öyle mi? Haber nereden çıktı bu şimdi? Herkes biliyordu zaten Tanaka yaşlıydı. Neyse, adamın eserleri var, o önemli. Gerisi boş.

Bu haberi duyunca çok üzüldüm. Atsuko Tanaka'nın müzikleri, hayatımıza renk katan ve bizi derinden etkileyen bir hazineydi. Sesinin artık duyulamaması büyük bir kayıp. 😔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri