Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yolda giderken cep telefonundan müzik dinleyen tip

aligulerzej9

Well-known member
Az önce önümüzden geçen ve bizi allak bullak eden tipti. Bir daha bu yolları aynı hevesle yürürmüyüm... diye son ses bağıran bir Ebru Gündeş fon müziği ile geçti önümüzden kız... Gülelim mi ağlayalım mı bilemedik... hatta ardından bi 30 35 saniye bakıp sonra başladık konuşmaya kendi aramızda... Sırasıyla şöyle gelişti muhabbet; T(timur), C(cem), S(serdar), M(muhendisce), F(fulya), H(hande)m: Yazık lan, kızı gördünüz mü dağılmış... a.qt: Güzeldi ama dimi lan çok...c: Terkedilmiş herhalde lan daha yenit: Terk edilmiş dimi bu kesin şimdi? ha dimi kesin? f: Sedat beni bıraktığında bende böyle deli gibi gezdiydim de bu telefon olayı gelmemişti aklıma ha iyiymişt: Lan gidim mi peşinden acaba, dertleşiriz belki... belkis: Olm dünyası yıkılmış gibiydi lan seni mi dinliyecekt: Yeni bir dünya kurarız belki, dimi eveth: Timur azmat: Ya asıl bu zamanlar çok iyi değilmi ya, söylesenize kızlar, duygusallık, eski sevgiliye nefret falan? Arada kaynarım belkim: Neyse, ne oldu bizim haftasonu planı, napıyoruzt: Aaa haftasonuna çağırayım mı bu kızı, eğlenir bizle kafa dağıtırh: Gelcek yok mu ya daha kalabalık olalım bencet: Bu kızla konuşayım mı ben, gelir o da, kalabalık olurc: Timur sikicem takıntını şimdi, gitti olm kız, terkedilmiş kız lan, gitçen bıdı bıdı yapçan yiycen siktirit: Olsun, sinirlidir, çeker siktiri tamam ama sonra yumuşar arkadaş oluruz belki dimi evetm: Tamam git konuş hadi yetişt: Dimi evet tabi hemen dur nerde nereye saptı lan o, haftasonu? Kalabalık? Dua edin...h: Çok heveslendi lan, aşık falan mı oldu salakm: Telefonu versene, gidişini dönüşünü kameraya alayım, yılın siktiri geliyo birazdan, hehe f: Aha döndü salak konuşamadım: Noldu lan acaba, yemedi kesin.. c: Ne oldu lan ne konuşmadınt: Kolbastı çalıyo abi şu an, konuşmadım kopuş...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri