Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yönetim kurulu

bullvar_katip

Administrator
küçükresim|sağ|upright=1.15 Yönetim kurulu bir organizasyonun faaliyetlerini müştereken denetleyen bir grup insandır. Üst düzey yönetim türüdür. İşletme, kâr amacı gütmeyen kuruluş, devlet dairesi gibi kuruluşlarda olabilir. Tipik olarak, kurul, üyelerinden birini başkan olarak seçer. İç direktör, aynı zamanda bir çalışan, yetkili, genel müdür, büyük hissedar veya organizasyonla benzer şekilde bağlantılı biri olan bir direktördür. İç yöneticiler, kurumun paydaşlarının çıkarlarını temsil eder ve genellikle kurumun iç işleyişi, mali veya piyasa konumu hakkında özel bilgiye sahiptir. Tipik iç yöneticiler şunlardır: Yönetim kurulu başkanı da olabilen icra kurulu başkanı (CEO) Mali işler müdürü (CFO) veya başkan yardımcısı yöneticiler İnsan kaynakları müdürü Büyük hissedarlar İşçi sendikaları, büyük kredi verenler ve paydaş temsilcileri. Kaynakça Ayrıca bakınız Kurumsal yönetim Şirketler hukuku Kategori:Yönetim kurulu Kategori:İdarecilik meslekleri Kategori:İşletme terimleri Kategori:Komiteler Kategori:Şirketler hukuku

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri