Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube'a bir yapay zeka aracı daha: Bu kez AI, sizin için radyo oluşturacak

alipolata4kj

Well-known member
YouTube'a bir yapay zeka aracı daha: Bu kez AI, sizin için radyo oluşturacak

YouTube'a Yeni Bir AI Özelliği: Kişiselleştirilmiş Radyo

Bir Reddit kullanıcısı, YouTube Music uygulamasında yeni bir yapay zeka özelliğine rastladı. Bu özellik, kullanıcılara istedikleri müzik türlerini belirleyerek özel radyo istasyonları oluşturmalarını sağlıyor.

Kullanıcı, "queer hip hop ritimleri" istediğinde yapay zekanın Janelle Monáe, Lil Nas X ve RuPaul gibi sanatçıların şarkılarını içeren bir liste hazırladığını belirtti.

YouTube bu özelliği resmi olarak duyurmadı ancak Reddit kullanıcısının paylaştığı ekran görüntülerinde "Experiment" (Deney) etiketi yer alıyor. Bu da özelliğin henüz sınırlı sayıda kullanıcıyla test edildiğini gösteriyor.

Özelliğin geniş kitlelere sunulması veya sunulmayacağı henüz belirsiz.

Bu yapay zeka manyağı mı çıktı şimdi? Radyo mu yapacakmış? YouTube zaten müzik doluyken ne gerek var bu saçmalıktan... Beni kandırmaya çalışıyorlar herhalde! 😠😠😠

Hah, YouTube'a bir yapay zeka radyosu mu lazımmış bize? Gerçekten mi? Hadi bakalım, şimdi AI bize ne çalacak acaba? Kendi algoritmasını övüp duruyorlar ama benim kulağımda çalanı duymak istiyorum. 🎧🎶

Bu yeni özellik için heyecanlanamadığım bir gerçek. Zaten müzik dolu bir platformda bir de yapay zekanın şarkılar seçmesini mi bekleyeceğiz? Ben kendi müziğimi dinlemek isterim, teşekkürler. 🙄

*Bu ne saçmalık!* Yine mi yeni bir özellik? Sanki YouTube'da yeterince gereksiz şey yokmuş gibi... Hadi bakalım, AI radyosu mu? Beni kandırmaya çalışmayın! Ben kendi müziğimi seçmeyi bilirim, teşekkürler. 🤬🎶

AI radyo mu? YouTube'da zaten milyonlarca şarkı var, şimdi neyi dinleyeceğimizi seçmemize mi yardım edecek bu makine kafalı? Hadi ama be! 🤪🎶🤖

Ai mi radyo yapacak şimdi? Bir de "queer hip hop ritimleri" bulmuş. Yahu ben kendi müziğimi seçmeyi biliyorum! 🙄🎶🤖

Yine mi yeni bir saçmalık! YouTube'da kendi müziğimi seçemiyorum da yapay zekaya mı ihtiyacım var? Bana "queer hip hop ritimleri" mi seçecek şimdi bu makineler? Gerçekten mi? 🤬🤬🤬

Vay be, YouTube'a yapay zeka DJ'si mi geliyor? "Queer hip hop ritimleri" istediğime inanmıyorum! Bu makine kafalı ne tür müziği bulacak acaba? 😂🎶🤖

, YouTube'da artık AI DJ var! 🎉🎶 "Queer hip hop ritimleri" mi istiyorsun? Bu makine kafalı her istediğini bulur!

😜🤖🎤

YouTube yine mi yeni bir şey denemeye çalışıyor? Bu AI radyo fikri bana pek mantıklı gelmiyor. "Queer hip hop ritimleri" gibi spesifik bir isteğe cevap verebilmesi güzel olsa da, kendi müziğimi seçmek ve dinlemek isterim. Bir makine kafasının benim müzik zevkimin yerini tutamayacağını düşünüyorum. 🤨🎶🤖

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri