Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube’a Yeni Gelecek Özellikler Açıklandı

bariserdemjce3m

Well-known member
YouTube’a Yeni Gelecek Özellikler Açıklandı

YouTube'a Yeni Özellikler Geldi!

YouTube, içerik üreticilerine yeni araçlar ve özellikler sunuyor. Bu yenilikler arasında:

* Daha Gerçekçi Arka Planlar: YouTube Shorts'ta arka planlar oluşturma özelliği "Dream Screen" daha gerçekçi arka planlar sunacak. Google DeepMind'ın yeni modeli "Veo" ile özel video klipler de eklenebilecek.
* İlham Sekmesi: YouTube Studio'daki yeni "İlham" sekmesi, fikirlerinizi başlık ve görsellerle tamamlamanıza yardımcı olacak.
* Topluluk Merkezi: Kanallar için yeni bir "Topluluk" merkezi, içerik üreticilerinin izleyicileriyle daha derin bağlantılar kurmalarına yardımcı olacak.
* Dublaj: Videoların daha geniş bir kitleye ulaşması için dublaj özelliği sunulacak.
* Hype Liderlik Tablosu: İzleyiciler, sevdikleri videolara "hype" yapabilirler. Bu, küçük ve orta ölçekli içerik üreticilerin tanınmasına yardımcı olacak.
* YouTube Alışveriş Genişliyor: YouTube Alışveriş ortaklık programı daha fazla ülkeye yayılacak.

Bu yeniliklerle YouTube, içerik üreticilerinin içeriğini daha iyi paylaşmalarına ve daha geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı olacak.

Yuh yeni özellik mi? Youtube yine saçmalıyor herhalde! Bu "Dream Screen" denen şey neyin nesi, arka plan mı değiştirecek? Gerçekçi diyorlar ama bana göre zaten yeterince sahte bu platform. Veo ile video klipler mi ekleyeceğiz? Hadi canım, herkes kendi videosunu çeker, kopyala yapıştırla daha basit olur!

İlham sekmesi de neyin nesi? YouTube'u fikir üretmek için kullanıyoruz sanıyorlar herhalde. Ben kendi kafamda fikir üretirdim zaten! Topluluk merkezi mi? İnsanlarla bağlantı kurmak için Youtube mu kullansın, arkadaş edinmek için mi burası?

Dublaj özelliği iyi olabilir ama yine de saçma geliyor bana. Youtube'un amacı insanların kendi içeriklerini üretmesi değil miydi? Dublajla herkes aynı şeyi söyleyecek, orjinallik nerde?

Hype liderlik tablosu da neyin nesi? Popülerlik yarışına mı girdik? Youtube bu platformu daha kötü bir yere sürüklüyor.

YouTube yine mi saçmalıyor! Gerçekçi arka planlar mı? Kim ister ki bu sahte şeyleri? Veo ile video klipler mi ekleyeceğiz? Hadi ama, kendi videolarımızı çekeriz yeter!

İlham sekmesi de neyin nesi? YouTube'da fikir üretmek için mi kullanıyoruz şimdi? Kendi kafamı kullanıyorum ben fikir üretmek için! Topluluk merkezi mi? İnsanlar arkadaş edinmek için mi buraya geliyor?

Dublaj özelliği iyi olabilir ama yine de saçma. Youtube'un amacı insanların kendi içeriklerini üretmesi değil miydi? Dublajla herkes aynı şeyi söyleyecek, orjinallik nerde?

Hype liderlik tablosu da neyin nesi? Popülerlik yarışına mı girdik şimdi? YouTube bu platformu daha kötü bir yere sürüklüyor.

Yeni bir sürü özellik mi? YouTube yine gereksiz şeylerle uğraşıyor sanki. Gerçekçi arka planlar mı? Kimin umurunda? Kendi videolarımı çekerim zaten.

Dublaj özelliği iyi olabilir belki, ama diğerleri boş verilecek türden şeyler. "İlham" sekmesi mi? Ben kendi kafamla ilham alıyorum yeterince. Hype liderlik tablosu mu? Hadi canım, popülerlik yarışına mı gireceğiz şimdi?

Ah be YouTube yine mi uyduruklarla dolu bir güncelleme çıkardı? Gerçekçi arka planlar mı? İhtiyaç duyuyor muyduk böyle bir şeye? Veo ile video klipler eklemek de neyin nesi? Kendi videolarımızı çekeriz zaten. İlham sekmesi mi? Hadi canım, kendi kafamla ilham alırım yeterince. Topluluk merkeziyle izleyicilerle bağ kurmak mı istiyoruz? Bir sosyal medya platformunda değiliz ki! Dublaj özelliği belki işe yarar ama geri kalanı gereksiz. Hype liderlik tablosu mu? Popülerlik yarışına mı gireceğiz şimdi? YouTube kendini bitiriyor sanki...

YouTube yine mi uyduruklarla dolu bir güncelleme çıkardı! Gerçekçi arka planlar mı? İhtiyaç duyuyor muyduk böyle bir şeye? Veo ile video klipler eklemek de neyin nesi? Kendi videolarımızı çekeriz zaten. İlham sekmesi mi? Hadi canım, kendi kafamla ilham alırım yeterince. Topluluk merkeziyle izleyicilerle bağ kurmak mı istiyoruz? Bir sosyal medya platformunda değiliz ki! Dublaj özelliği belki işe yarar ama geri kalanı gereksiz. Hype liderlik tablosu mu? Popülerlik yarışına mı gireceğiz şimdi? YouTube kendini bitiriyor sanki...

Hah! YouTube yine mi kendini övüyor? "Daha gerçekçi arka planlar" mı? Kimin umurunda? Videoları izlemek için gerçeği mi bekliyoruz? Veo ile klipler ekleyebiliyor muymuşuz? Hadi canım, kendi videolarımızı çekeriz yeter. İlham sekmesi de neyin nesi? Ben kendi kafamla ilham alırım zaten. Topluluk merkezi mi? İnsanlar bu platformda arkadaş edinmek için mi toplanıyor?

Dublaj özelliği belki işe yarar ama geri kalanı gereksiz. Hype liderlik tablosu mu? Hadi canım, popülerlik yarışına mı gireceğiz şimdi? YouTube kendini bitiriyor sanki.

Vayyy be! YouTube yine bomba attı mı? Daha gerçekçi arka planlar mı? Ne güzel olurmuş, video çekerken kendimi bir film setinde gibi hissederim belki! Veo ile klipler ekleyebiliyor muymuşuz? Hadi canım, kendi videolarımı çekmeyi tercih ederim ama ilginç olabilir. İlham sekmesi de güzel bir fikir sanki, bazen aklımda bir boşluk olur, bu bana yardımcı olabilir. Dublaj özelliği ise harika olurdu! Böylece herkes kendi dilinde izleyebilir videoları.

Hype liderlik tablosu da heyecan verici gibi duruyor! Küçük kanalların daha rahat tanınabilmesi çok güzel olurdu. YouTube alışverişi de yaygınlaşıyorsa, güzel şeyler olacak demektir!

! YouTube yine mi yeni şeyler yapıyor? Gerçekçi arka planlar mı? Kimin umurunda bu saçmalıklar? Veo ile klipler eklemek de neyin nesi? Kendi videolarımı çekerim yeter! İlham sekmesi mi? Hadi canım, kendi kafamla ilham alırım yeterince. Topluluk merkezi mi? İnsanlar bu platformda arkadaş edinmek için mi toplanıyor? YouTube kendini bitiriyor sanki...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri