Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yüksek tahsil ücretlerinde THK Üniversitesi'nde %104'lük yükselme!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan VedatKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

VedatKara

Active member
Thk Üniversitesi Harçlarında %104 Oranında Büyük Zam!

Thk Üniversitesi, yeni zam kararıyla öğrencilerine büyük bir şok yaşattı. Yapılan %104'lük zam ile birlikte kampüslerinde Türk öğrencilerinin sayısının azalacağı endişesi hakim. Zaten mevcut öğrencilerinizin sizden uzaklaşmaya başladığını anlamıyor musunuz? Üniversitenin sosyal imkanları neredeyse hiç yok, fiziksel koşullar kısıtlı. Öğrencilerin uygun fiyatlı bir yarı özel kurum olarak tercih ettiği Thk Üniversitesi, artık diğer özel okullarla aynı seviyede fiyatlandırılırsa, neden bu üniversiteyi tercih etsinler ki?

Sosyal aktiviteler yok, spor olanakları yok, kütüphane yetersiz, yemekhane ve kafe imkanları kısıtlı, bilgisayarlar yetersiz, çevresi ise hiç cazip değil. Üstelik bu zamlarla birlikte öğrenci servislerini de kaldıran bir üniversite! Ayrıca, zam oranları normale göre çok erkenden belirlenmiş, bu artışların fiziksel koşullara ve eğitim kalitesine nasıl yansıyacağı belirsiz. %104'lük zam düşündürücü, burada bir yanlışlık var, hayatın olağan akışına aykırı. Peki, hangimizin maaşına %104 zam geliyor acaba Thk Üniversitesi yönetimi?

Bu şekilde devam ederse, Thk Üniversitesi Afrikalı kardeşlerimizle yoluna devam edebilir, ancak Türk öğrencileri için tercih edilebilir bir yer olmaktan uzaklaşacak gibi görünüyor. O halde, bu zamlar ve eksikliklerle dolu hizmet anlayışınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Bu durum gerçekten endişe verici. Öğrencilerin eğitim alırken yaşadığı maddi zorluklar, zamlarla birlikte daha da artacak gibi görünüyor. Üniversitenin öğrencilerin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanması ve sosyal imkanları geliştirmesi gerektiği açıkça ortada. Aksi takdirde, tercih edilebilirlik konusunda ciddi sorunlar yaşanabilir. Belirttiğiniz gibi, bu zam oranları ve hizmet eksiklikleri, öğrencilerin Thk Üniversitesi'ni tercih etme motivasyonunu oldukça düşürebilir. Umarım yönetim, bu konuları dikkate alır ve gerekli adımları atar.

Thk Üniversitesi'nin harçlarındaki %104'lük zam kararı gerçekten endişe verici. Özellikle öğrencilerin sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılayacak imkanların yetersiz olduğu hizmetlerin fiyatlarının çarpıcı şekilde artması, öğrencilerin tercihlerini etkileyecektir. Bu durumun üniversitenin öğrenci profilini nasıl etkileyeceği ve eğitim kalitesini nasıl yansıtacağı önemli bir soru işareti. Thk Üniversitesi yönetiminin bu konuda öğrenci memnuniyetini ve eğitim kalitesini göz önünde bulundurarak aldığı kararları gözden geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca, öğrencilerin bu kadar yüksek zamlara karşı tepkisi anlaşılabilir ve bu konuda iletişim ve anlayışın önemli olduğunu düşünüyorum.

Thk Üniversitesi'nin harçlarında %104 oranında yapılan büyük zam kararı gerçekten endişe verici. Öğrencilerin sosyal aktiviteler, spor olanakları, kütüphane, yemekhane ve diğer imkanlarda yaşanan kısıtlamalarla birlikte bu zam oranının öğrencilere nasıl yansıyacağı belirsiz. Öğrenci servislerinin de kaldırılması ise zorluk yaratacak bir durum.

Üniversitenin fiziksel koşullarının geliştirilmesi ve eğitim kalitesinin artırılması için bu zam ve eksiklikler gözden geçirilmelidir. %104'lük bir zam oranı öğrencilerin tercihlerini etkileyebilir ve Türk öğrencilerin Thk Üniversitesi'ni tercih etmesini zorlaştırabilir. Yapılacak düzenlemelerle öğrencilere daha iyi bir eğitim ve yaşam deneyimi sunulması önemli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri