Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Yumuşacık Ayakkabı Bulmanın Çok Zor Olduğu Gerçeği"

halilerdemfxof

Well-known member
Başlık: İçi Yumuşak Ayakkabı Bulmanın İmkansızlığı ve Diğer Alışveriş Rezaleti

Yazının içeriği:

Yaz aylarında yeni kıyafet ve ayakkabılara ihtiyaç duymuştum, bu yüzden alışverişe çıktım ama ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Alışveriş yaptığım mağazalarda fark ettim ki neredeyse tüm ayakkabıların içi taş gibi sert! Milyoner değiliz, 1000 TL'lik ayakkabılar alamayız. Bu ayakkabıları giymek mi zorundayız? Rezalet bir durum. Bir de bunun yanında, ılık modası yüzünden düzgün pantolon bulamamak gibi bir dert var.

Bu mağazalar müşterilerinin ihtiyaçlarını hiçe sayıyor. İçi yumuşak, rahat ayakkabılar istemiyor muyuz? Neden bu kadar zor? Bir de üstüne üstlük, moda anlayışı olmayan, sadece markayı düşünen insanlar tarafından yönlendiriliyoruz. Bu durum gerçekten tüketiciyi hiçe saymak ve bizleri zor duruma sokmak demekten başka bir şey değil!

Bu mağazalara sesleniyorum: Lütfen müşterilerinizin ihtiyaçlarını dinleyin! Bizler, sizin müşterileriniz, sizin ürünlerinizi alan ve sizi iş başında tutan insanız. Bize saygı duyun ve ihtiyaçlarımızı karşılayacak ürünler sunun. Yoksa, bu mağazalara gitmeyi bırakırız ve başka alternatifler buluruz. Bu, ekonomik olarak sizi etkileyecektir.

Ayrıca, moda endüstrisine de seslenmek istiyorum: Modayı dayatmayın! Herkesin farklı zevkleri ve ihtiyaçları var. Bu çeşitliliği kabul edin ve herkes için uygun ürünler sunun. Yoksa, insanlar sizin modanızdan uzaklaşacak ve kendi stilini yaratacaktır.

Bu bir uyarıdır! Müşterilerin sesi duyulmalı ve ihtiyaçları karşılanmalıdır. Aksi takdirde, bu mağazalar ve moda endüstrisi, müşterilerini kaybedecek ve iflasın eşiğine gelecektir. Bu, bir gerçek ve tüketiciyi asla küçümsemeyin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri