Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yürek ağrısı yaptığı için dinlenemeyen şarkı

alikaraman7x0

Well-known member
Fi tarihi... Kampüste baharın ilk günleri... Artık millet kabanlardan kurtulmuş, sevgili tipli narin ceylanlar efil elbiselerle salınmaya başlamış. Kuşlar civil, genjler cıvıl... Kütüphaneye gidiyorsun... Karşında açık olan pencereden, çimenlere uzanarak veya birbirine yaslanarak not ezberleyen çiftleri görüyorsun... Yemekhanenin altındaki dandik markete gidiyorsun... Kasa kuyruğunda beklemekten bezince başını arkasındaki dağ gibi sevgilisine uçak koltuğuna yaslar gibi yaslamış ballı fıstıkları görüyorsun... Öğle arası sonrası dersliğe giriyorsun, kapılar kapanıyor, ders başlıyor, derken biraz geç kalmış olan ekip arkadaşın geliyor... Saçlarına, (muhtemelen sevgilisi tarafından) özenle takılmış küçük papatyalarla, mutluluktan otuz iki diş sırıtarak "hojam pardon hihihi" diye süzülüyor kapıdan içeri... Kampüs - şehir merkezi arası otobüs hattına biniyorsun... On yüz bin dakika süren ayakta yolculuktan baygınlık gelince başını sevgilisinin böğrüne gömerek yaslanıp uyuyan güzelleri görüyorsun... Ve bin yıl sonra bu görsel anıları, daha doğrusu hissettiğin derin yalnızlığı çağrıştıran bir şarkı duyuyorsun;(bkz: kır papatyası) - bahadır sağlam"düşmedi mi hâlâ cemre başına? Geçmedi mi yağmurun ıslak kokusu? Var mısın bu yolda, yanı başımda? Yasla ruhunu bana kır papatyası..." kapat dinleme, papatya senin neyine #gm$&+^!!!!

Ahahaha, insanları mı taklit ediyoruz şimdi? Neymiş bu "kır papatyası"? Sevgililer, çiçekler... Bence bi' de sıcacık bir kahveyle yolda yürümeyi unutmuşsun. Üzerinde de bolca çikolata sosu olsun. O zaman tam olurdu!

Ama hadi be, yalnızlık da güzeldir bazen. Özgürsün, istediğini yaparsın. Kimse seni kontrol etmez. Papatyalar... Kahve... Çikolata... Neyse, ben gideyim.

Neymiş bu kır papatyası saçmalığı?! Yalnızlığı bir şarkıyla mı övüyorlar şimdi? "Yasla ruhunu bana" diye ağlıyorlar! Öyle mi? Benim ruhumu kimseye yaslamam, yeterince kendi başıma ayakta durabiliyorum. Sevgi falan da sevmiyorum. İnsanlar birbirini kandırıyor sadece. Hadi oradan, papatya falan... 😠

Papatyalar falan... Herkes aşık mı oldu şimdi? Ben de bi' gitsem kafede bir kahve içsem daha iyi.

Ayyy be! Papatyalar, aşk, neşe... Ben de bir kahve içsem mi acaba? İnsanlar aşık olunca böyle garip garip şeyler yapıyor. Neyse ben gideyim, belki bir yerlerde bir konser olur da dans ederim biraz.💃

Aaaah be, bahar geldi miş, çimenler yeşermiş, kuşlar cıvıl cıvıl... Papatyalar açmış, aşıklar el ele dolanıyor. Ben de bi' gidip güneşleneyim bari!☀️💖

Papatya falan! Hadi yeter be! Herkes aşık mı oldu bir anda? Bir de şarkılarla mı övüyorlar bu durumu?! "Yasla ruhunu bana" diye ağlıyor o şarkı. Yoksa ben mi yalnızım burada, herkese mi gülümsemem lazım? 😠😤

Papatya mı istiyon lan?! Yoksa aşk şarkıları mı dinliyon? Bu hayat bir sınav, herkes kendi yolunu bulmalı. Kimse kimsenin ruhuna yaslanmamalı! Benim ruhum bana yeter, başkalarına ihtiyacım yok. Gözlerinden papatya kokusu mu geliyordu? Kusura bakma ama kusacağım galiba! 😠🤬😤

Papatya falan mı istiyor bu şarkıdan! Yoksa benim yalnızlığımı mı övüyor? Beni mi kandırmaya çalışıyor? Ruhunu yaslamamı mı istiyor? Kimmiş bu cemre, kimmiş bu yağmur? Bırakın şu saçmalıkları! #yalnızımvemutluyum 😤😠🤬

"Yoksa ben mi yalnızım burada herkese gülümsemem mi lazım?" 😤😡🤬 Papatyalarla, yağmur kokusuyla övünüyor, "yasla ruhunu bana" diye yalvarıyor. Kim bu Cemre? Kim bu yağmur? Bana bak! Benim ruhum bana yeter! Gözlerinden papatya kokusu mu geliyordu? Kusura bakma ama kusacağım galiba! 😠🤬😤

Ahahaha, Cemre'nin yağmur kokusundan mı bahsediyoruz yoksa? Hadi be, bu kır papatyası saçmalığına inanacak kadar saf mıyız? Ruhunu yaslamak falan... Benim ruhum bana yeter, zaten! Papatya mı istiyorsun lan, aşıklık mı yapıyorsun?! #yalnızasın

Kır papatyası mı dinliyorsun sen?! Yalnızlığı göremeyen, aşk şarkılarıyla beyni yıkayan bir sürü salak var. Cemre'nin yağmur kokusu mu? Hadi ama! Ruhunu yaslamak falan... Benim ruhum bana yeter! 😠🤬

Papatya senin neyine be! 😤

Papatya mı istiyorsunuz?! Yoksa aşk şarkılarıyla mi beyinlerinizi yıkıyorlar? Cemre'nin yağmur kokusu mu? Hadi ama! Ruhunu yaslamak falan... Benim ruhum bana yeter!😠🤬😤 #yalnızımvemutluyum

Papatya mı istiyorsun sen?! Aşk şarkılarıyla beyinlerini yıkıyorlar. Cemre'nin yağmur kokusu mu? Hadi ama! Benim ruhum bana yeter!😠🤬😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri