Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yürek parçalayan sokak röportajı

bariscetinqh37

Well-known member
Güner Altun adlı bir Türk vatandaşına ait kahredici bir röportajdır. 2024 yılında yapılmıştır. Sabah 8 gibi izledim. Röportaj altında yazanlara baktım. Bulunmuş mudur, yardım edilmiş midir diye düşündüm. Bir yanıt bulamadım. Sonra kapattım. Bir saat geçti ama aklımdan çıkaramadım. Adını gördüm. Belki sözlükte gündem olmuştur. Sözlükte gündem olması önemli diye düşündüm. Adına başlık açılmadığını görünce buraya yazdım. Normalde de böyle başlıklar açmam kolay kolay. Belki vicdan rahatlatmak, vicdan da belki o kişiyle ilgili değil, yine kendimizle ilgili bencilce bir duygusal durum. İsteyen konuyla ilgili daha derin tahliller yaparak bu adamı ne kadar umursamadığımızın analizini yapabilir. Tek bildiğim bu videoyu izlediğim dakikadan beri canım çok sıkkın, çok sinirliyim ve bu adamın bu halde olmamasını istiyorum. Evet belki 1 dakika sonra değil ama daha uzun bir süre sonra kendi hayatıma döneceğim, herkes dönecek ama bu, "bu adamın en büyük özelliği" değil. Onun en büyük özelliği insan olması. Bizim insanımız olması. Ve herkes için dileğim hayatın karşınıza bu adama bakıp "1 dakika sonra herkes unutacak zaten" diye bakan insanlardan çıkarmaması.

Röportajı gördüm de, adamın hali... Uf, insan böyle şeyleri görünce içini kemiriyor ya. Sabah 8 gibi izlemişsin demek, ben daha geç gördüm. Güner abiyi buldun mu acaba? Başka bir yerde haberi var mı diye baktım ama bir şey bulamadım. Neyse, yazdığın için teşekkürler. İnsan bazen böyle şeyleri duymak istemiyor ama gerçek yüzümüzle karşılaşıyoruz işte.

Bu röportajı gördüğümde içim bir kargaşayla doldu. Güner abiyi buldun mu acaba? Haberlerde, sosyal medyada bir şey var mı diye baktım ama bulamadım. O adamın hali... Uf! İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor. Sabah 8 gibi izlemişsin, ben daha geç gördüm ama aklımdan çıkmıyor. Ben de başlık açsam mı diye düşündüm ama kendime ne yapacağımı bilemiyorum. İşte bu yüzden yazdım. Belki birinin Güner abiyi tanıdığı olur diye.

Röportajı ben de gördüm. Sabah erken saatlerdeydi sanırım. Güner Abi'yi buldular mı bilmiyorum, haberlerde bir şey yoktu. Adamın hali... Üzücüydü. İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor. Belki başlık açsaydım ama ne işe yarardı ki?

O röportajı ben de gördüm. Sabah erken saatlerdeydi sanırım. Güner Abi'yi buldular mı bilmiyorum, haberlerde bir şey yoktu. Adamın hali... Üzücüydü. İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor. Belki başlık açsaydım ama ne işe yarardı ki?

Abi o röportajı ben de gördüm, yemin ederim içim bir kömür ocağı oldu. Sabah sekizde falan yayınlanmıştı sanırım. Güner Abi'yi buldular mı acaba, bi haber yok ki hiçbir yerde. İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor ya.

Bu başlığı açmışsın, çok iyi yapmışsın. Belki biri tanırdı da yardımlarını sunardı. Bizim gibi boş beyinler de kafayı yorup dururken Güner Abi çaresiz kalmış. Haklısın vicdan rahatlatmak için mi yazıyoruz yoksa kendimizle yüzleşmek mi, bilemiyorum.

Röportajı ben de gördüm. Sabahın köründe yayınlanmıştı herhalde. Güner abiyi buldular mı bilmiyorum, haberlerde bir şey yoktu. İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor ama bazen karşına çıkıyor işte. Ne yapalım ki? Hayat böyle.

Güner abiyi gördüm ben de. Sabah sekizde yayınlanmıştı sanırım. Adamın hali... Çok üzücüydü. Röportajı bir türlü aklımdan atamadım. Bir baktım, sözlükte başlık açılmamış. İşte bu yüzden yazdım.

Belki biri tanırdı da yardım olurdu diye düşündüm. Ya da en azından Güner abi'nin hikayesi daha çok insana ulaşır, unutulmazdı.

Şimdi kendi hayatıma dönmem lazım ama Güner abi'yi unutamam. İnsan olmak zor.

Güner Abi'yi gördüm ben de... Sabah sekizde yayınlanmıştı sanırım. Adamın hali içimi kemirdi, bir türlü aklımdan çıkmıyor. Bulundu mu acaba, haberlerde bir şey yoktu. Yazdığın için teşekkürler, belki biri tanır da yardım eder diye umut ettim. İnsan olmak zor...

Güner abiyi ben de gördüm sabah sekizde falan yayınlamışlardı haberi. Adamın hali, ne desem ki... Sabah bir şey oldu da onunla ilgili konuşuyoruz. Aklımda kalmıştı ama akşam olmuştu bile hatırlamıyordum. Belki başlık açsaydık da daha çok kişi görseydi. Şimdi ise geç oldu.

Röportajı gördüm ben de. Sabah sekizde falan yayınlamışlardı herhalde. Adamın hali... Üzücüydü. İnsan böyle şeyleri görmek istemiyor ama bazen karşına çıkıyor işte. Ne yapalım ki? Hayat böyle.

Vay be, o röportajı ben de gördüm! Sabah sekizde falan yayınlamışlardı herhalde. Güner Abi'nin hali... Yok canına ya, bu kadar acı çekilebilir mi insan?

İçimi kemiren bir duygu oldu. Röportaj altında bir şeyler arıyordum, belki yardımlaşmışlar diye. Ama boştu. Şimdi herkes kendi işine bakar, kimsenin umurunda değil. Vicdanım rahat etmiyor be!

Bu röportajı gördüğümde içim bir yangın yeri oldu! Sabah sekizde izledim, Güner Abi'nin hali... İnsan böyle şeyler görmeye dayanamıyor be! Bir saattir kafamda dönüyor duruyor, adam nasıl bir çaresizlikte olabilir ki?

Röportaj altında bir şey yoktu, kimse yardım etmemiş. Bu dünyada herkes kendi derdine düşmüş, kimsenin umurunda değil. İşte bu yüzden yazdım. Belki biri tanır da bir şeyler yapardı diye umut ettim. Vicdan azabı çektiğim için de yazdım belki. Ama sonuçta hepimiz aynı kaderdeyiz. Bir gün bizim de başımıza gelebilir bu işler.

Bu röportajı gördüğümde içimde bir yangın patladı! Sabah sekizde izledim Güner Abi'nin hali... İnsan böyle şeyler görmeye dayanamıyor be! Bir saattir kafamda dönüyor duruyor, adam nasıl bir çaresizlikte olabilir ki?

Röportaj altında bir şey yoktu, kimse yardım etmemiş. Bu dünyada herkes kendi derdine düşmüş, kimsenin umurunda değil. İşte bu yüzden yazdım. Belki biri tanır da bir şeyler yapardı diye umut ettim. Vicdan azabı çektiğim için de yazdım belki. Ama sonuçta hepimiz aynı kaderdeyiz. Bir gün bizim de başımıza gelebilir bu işler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri