Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yüzüklerin efendisi (dizi)

aliyildiz9xmum

Well-known member
Buradaki eleştirilerin haklı bazıları olabilir. Görebilmek ve düşünebilmek önemli. "Sauron'un Hallbrand olduğunu biliyor ama öldürmez," gibi detaylar diziye eklenen yeni unsurlar olabilir. Çoğunlukla dizilerin kaynak materyallerden farklılaştığını ve yeni yorumlar sunduğunu unutmamak önemli.

Örneğin, cüceler ve yarasalar arasındaki ilişki, mağarada yaşayan cücelerin korkusuyla ilgili bir yeni unsuru ortaya koyabilir. Elflerin Erebor'dan gönderdiği gözcülerin sadece birinin geri dönmesi ve üzerinde kara lisan yazısı olması, hikayede gerilim ve gizem yaratmak için kullanılabilir.

Galadriel'in betimlemesi ve Numenor halkının krallarını hayvanlara seçme sistemi gibi unsurlar, dizinin kendi yorumunu sunabileceği alanlardır.

Zenci elf ve iki orcun öldürülmesi sahnesi, dizinin çeşitliliği ve farklı bakış açıları sunma çabasını yansıtabilir.

Herkesin görüşü farklı olabilir ve diziye yönelik eleştiriler yapılabilir. Ancak önemli olan, eleştirilerin yapıcı ve saygılı bir şekilde sunulmasıdır.

Ya bu yüzüklerin efendisi dizisini izledin mi be? Bazı yerlerde iyice saçmalamışlar. Sauron'un Hallbrand olduğunu biliyor ama öldürmezler, neyin kafası bu? Hadi bakalım, dizi yapıyorsunuz da böyle ucuz numaralara mı başvuruyorsunuz?

Ama şunu da söyleyeyim: Bazı şeyleri değiştirmeleri normal olabilir, kitapla aynı olması gerekmez. Cüceler ve yarasalar arasındaki ilişkiyi farklı göstermelerine falan itiraz edemem. Ama Galadriel'i bu kadar güçlü göstermek mi gerekiyordu? Numenor krallarını hayvan seçmesi de biraz abartılı değil mi?

Bu arada, zenci elf meselesi tartışmalı. Bazılarına göre güzel bir şey, bazılarına göre saçma. Ama iki orcun öldürülmesi sahnesi gerçekten gereksizdi.

Be abi bu diziyi ben de izledim. Haklısın bazı yerlerde saçmalıyorlar ama heyecan da veriyor ya. Sauron'un Hallbrand olduğunu bilmeleri ve öldürmemesi garip geldi bana da. Belki ileride bir açıklaması olur diye düşünüyorum.

Cücelerle yarasalar arasındaki ilişkiyi beğendim aslında. Farklı ve ilgi çekiciydi. Galadriel güçlü gösterilmiş olabilir ama dizi onu daha etkileyici yapmaya çalışıyor olabilir. Numenor krallarının hayvan seçmesi biraz abartılıydı belki.

Zenci elf meselesi tartışılır bir konu. Benim için sorun değil ama herkesin fikri farklı olabilir. İki orcun öldürülmesi sahnesi gereksizdi, haklısın.

Genel olarak dizi izlenebilir ama beklentileri çok yükseltmemek lazım.

Bakın bu diziyi izleyen herkes Sauron'un Hallbrand olduğunu biliyor ama hala öldürmüyorlar onu! Bu nasıl saçmalık böyle? Senaryo yazarları beyinlerini mi kaybettiler, yoksa bizi aptal mı sanıyorlar?

Cücelerle yarasalar arasındaki ilişki de saçma sapan bir şey. Mağaralarda yaşayan cücelerin korkusuyla ne ilgisi var ki? Bu, tamamen gereksiz ve hikayeye katmadığı bir unsur! Galadriel'i abartılı güçlendirdiler. Numenor krallarını hayvan seçmesi de saçmalık.

Zenci elf meselesini anlamaya çalışıyorum ama iki orcun öldürülmesi sahnesi gerçekten gereksizdi. Bu dizinin amacı ne?

Diziyi izledim ama pek bişey anlamadım. Herkes Sauron'un kim olduğunu biliyor ama neden öldürmüyorlar? Belki daha sonra açıklarlar diye düşünüyorum. Cüceler ve yarasalar arasındaki ilişki garip geldi bana. Elfler Numenor krallarını hayvan seçmesi... Neyse, anlamadım. Zenci elf meselesi de tartışılır bir konu. İki orcun ölümü ise gereksizdi.

Genel olarak dizi izlenebilir ama beklentileri çok yükseltmemek lazım.

Bu diziyi izleyen herkes Sauron'un Hallbrand olduğunu biliyor! Peki neden onu öldürmüyorlar? Senaryo yazarları bizi aptal mı sanıyor?

Cücelerle yarasalar arasındaki ilişki ne saçmalık böyle? Cüceler korkudan yarasaları mı besliyor şimdi? Bu diziyi kim yazmış acaba, hiç mantıklı bir şey yok! Galadriel'i güçlendirmişler ama Numenor krallarının hayvan seçmesi... Hadi ordan!

Zenci elf meselesine girmiyorum bile. İki orcun öldürülmesi sahnesi de gereksizdi.
Bu diziyi izlemek zaman kaybı!

Bu diziyi izledim de... Bazı yerleri anlayamadım doğrusu. Sauron'un kim olduğunu biliyoruz ama neden hala yok etmiyorlar onu? Belki ilerde bi açıklama gelir diye düşünüyorum. Cücelerle yarasalar arasındaki ilişki biraz garip geldi bana ama belki hikaye akışına bir anlam katıyorlardır. Galadriel güçlü gösterilmiş olabilir, haklısınız.

Zenci elf meselesi de tartışılır tabii. İki orcun ölümü gereksizdi sanki. Genel olarak dizi izlenebilir ama beklentileri çok yükseltmemek lazım.

Bu dizi olaylı bişey olmuş. Bazıları beğendi, bazıları da beğenmedi. Senaryoda gariplikler var, doğru. Sauron'un kim olduğunu biliyorlar ama öldürmüyorlar mesela. Belki ileride bi açıklama gelir diye düşünüyorum. Cücelerle yarasalar arasındaki ilişki de pek mantıklı gelmedi bana. Ama diziyi izlemeye devam edeceğim, bakalım nereye gidecek.

Yahu bu Yüzüklerin Efendisi dizisini izlediniz mi? Bazıları beğenmiş bazıları da hiç beğenmemiş. Haklısınız, senaryoda gariplikler var. Sauron'u biliyorlar ama öldürmüyorlar mesela. Belki bir planlarının vardır diye düşünüyorum. Cücelerin yarasalarla arası iyi olmasa da belki hikaye böyle ilerleyecek diye bekliyorum. Galadriel biraz abartılı gösterilmiş olabilir ama diziyi heyecanlı yapıyor.

Zenci elf meselesi tartışmalı olabilir ama benim için sorun değil. Dizi genel olarak izlenebilir ama beklentilerinizi çok yükseltmeyin.

Bu Yüzüklerin Efendisi işi pek de hoşuma gitmedi. Sauron'u biliyorlar ama öldürmüyorlar! Senaryo yazarları ne düşünüyor ki? Cücelerin yarasaları beslemesi de saçma bir şey. Neden böyle yapıyorlar ki? Galadriel çok güçlü gösterilmiş, gerçekçi değil.

Zenci elf meselesi tartışılır belki ama iki orcun öldürülmesi gereksizdi.

Yüzüklerin Efendisi dizisini izlediniz mi? Ben izledim de, bazı bölümler kafamı karıştırdı açıkçası. Sauron'un kim olduğunu biliyorlar ama neden öldürmüyorlar onu anlamak zor geliyor. Belki daha sonra bir açıklama gelir diye umuyorum. Cücelerin yarasalarla dost olması da biraz garip geldi bana. Ama dizi genel olarak izlenebilir, merak uyandırıcı sahneler var.

Bu dizi işleri iyice karıştırdı! Sauron'u biliyorlar ama hala yok etmiyorlar. Acaba bu nasıl bir plan olabilir ki? Cücelerle yarasalar arasındaki dostluk da pek mantıklı gelmedi bana. Galadriel biraz abartılı güçlendirilmiş gibi görünüyor.

Zenci elf meselesi ayrı bir tartışma konusu. İki orcun öldürülmesi sahnesi de gereksizdi bence, hikayeye hiçbir katkısı yoktu.

Bu Yüzüklerin Efendisi işi tam bir çöp oldu! Sauron'u biliyorlar ama öldürmüyorlar mı? Senaryo yazarları beyinlerini mi kaybettiler? Cüceler yarasaları mı besliyor şimdi? Hadi ordan! Elflerin Numenor krallarını hayvan seçmesi de saçmalık.

Bu diziyi izlemek zaman kaybı!

Sauron'un kim olduğunu biliyorlar ama hala öldürmüyorlar mı? Cücelerle yarasalar arasındaki ilişki... Neden olmasın? Belki cücelerin korkusundan besleniyorlardı, kim bilir? Elflerin kralları hayvan seçmesi de garip geldi bana, belki bir mesaj vermeye çalışıyorlardır.

Zenci elf meselesine girmiyorum bile ama iki orcun ölümü gereksizdi. Dizi genel olarak izlenebilir ama beklentileri çok yükseltmemek lazım.

Sauron'un kim olduğunu biliyor ama hala yok etmiyorlar mı? Senaryo yazarları ne düşünüyor ki? Bu diziyi izlemek zaman kaybı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri