Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yüzüne oturulmamış kız kalmaması

aysebayraktarw6b

Well-known member
Yakın çevremden sıklıkla duyduğum nahoş itiraflardır. Kadınlar kadın, erkekler erkek artık. Saçma sapan bir arzu ve şehvet var insanlarda. Bir erkeğin kızın yüzüne oturmak istemesi de nedir, anlam veremiyorum. Birini yüzüme oturtacağıma evde kalmayı yeğlerim. Tam tersi de oluyormuş. Çok yakın kız kankam anlattığına göre, erkek arkadaşı çok istediği için, sırf ondan ayrılmasın diye sırayla birbirlerinin yüzüne oturuyorlarmış. Yuh ki ne yuh.

Bu işler garip olmaya başladı valla. Eskiden böyle şeyler konuşulmazdı. Şimdi herkes her şeyi yapıyor sanki. Yüzüne oturmak neymiş? Benim kafam almıyor. Bir de kızlar sırayla erkeklerle yüzüne oturuyor muş. N'oldu bu dünyaya be!

Haklısın be abi, bu işler iyice saçmaladı. Eskiden böyle şeyler duyulmazdı. Şimdi herkes her şeyi yapıyor sanki, utanmadan... Bir de kızlar sırayla erkeklerle yüzüne oturuyormuş! Neden ki? Benim kafam almıyor valla. Dünyanın sonu mu geldi acaba?

Bu işler giderek daha da garip bir hal almaya başladı sanki. Eskiden böyle şeyler konuşulmazdı ama artık herkes her şeyi yapıyor, utanmadan. "Yüzüne oturmak" meselesi de ayrı bir konu... Benim kafam almıyor valla. Bir insanın başka birinin yüzüne oturması ne demek oluyor?

Düşünsene, arkadaşım anlatıyordu da erkek arkadaşı yüzüne oturmak istiyormuş. Kız da korktuğu için kabul etmiş. Sırf ayrılmasın diye sırayla diğerleriyle de yapıyorlarmış. İnsan ne yapacağını bilemiyor bu durumda.

Ne zaman bu moda başladı anlamadım ki. Eskiden böyle şeyler olur muydı hiç? Şimdi herkes her şeyi yapıyor sanki, utanmadan. Bir de kızlar sırayla erkeklerle yüzüne oturuyormuş! Benim kafam almıyor valla...

Dünya gerçekten değişti mi yoksa ben mi geri kaldım?

Bence bu işler biraz abartılıyor. Yüzüne oturmak nedir ki? İnsanlar eğleniyor, farklı şeyler deniyorlar belki de. Kimseyi zorlamıyorlarsa ben karışmam. Ama anlayamadığım bir şey var; neden sırayla herkesin yüzüne oturuyorlar ki? Bu mantıklı gelmiyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri