Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zayn Malik

bullvar_katip

Administrator
Zain Javadd Malik veya bilinen adıyla Zayn Malik, (12 Ocak 1993, Bradford, İngiltere), Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı. One Direction adlı müzik grubunun eski üyesidir. Şu an yoluna tek başına devam etme kararı almıştır ve ilk solo şarkısı Pillowtalk'ı yayınlamıştır. Şarkı Billboard Hot 100 listesinde 1 numaraya yükselmiştir. 25 Mart 2016 tarihinde ilk albümü 'Mind Of Mine'ı yayınlamıştır. Albüm Billboard 200 listesinde 1 numara olmuştur. Biyografi Zayn Malik'in babası Pakistanlı Yaser Malik ve annesi İngiliz Trisha Malik'tir. Malik'in üç kız kardeşi var Doniya, Waliyha ve Safaa. Bradford'un East Bowling tarafında büyüdü. İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a gitti. Zayn küçüklüğünü "Küçükken başa çıkılması zor biriydim. Biraz hiperaktiftim ki annem bile beni çocuk arabasında gezdirirdi." diye anlatıyor. Annesi de Zayn'i "Zayn bilgisayar başında şarkılara saatlerce eşlik ederdi." diye anlatıyor. Zayn Malik saçları yüzünden ilk iki okulundan atıldığını ama kız kardeşleri ile başka okula geçince uyum sağladığını söylemektedir. Üyesi olduğu One Direction grubundan 25 Mart 2015 tarihinde ayrılmıştır. 29 Ocak 2016'da yayınladığı "Pillowtalk" Bilboard Hot Listesi'nde 1 numaraya yükselmiştir. X-Factor ve One Direction 2010 yılında Malik X-Factor'e "Let Me Love You" şarkısıyla katıldı. Ancak Boot Camp'ta diğer grup üyeleri gibi elendi. Nicole Scherzinger onların elenemeyecek kadar yetenekli olduğunu düşündüğü için Liam Payne , Niall Horan , Louis Tomlinson , Harry Styles ve Zayn'e yarışmaya grup kategorisinde devam etmelerini tavsiye etmiştir. Beşi One Direction isimli bir grup kurarak gruplar kategorisinde yarıştılar. On hafta sonunda finale kadar yükselen grup yarışmayı üçüncülükle bitirdi. One Direction ile 17 single ve 5 stüdyo albümüne imza atmıştır. 2012 yılında grubun 2. stüdyo albümü Take Me Home çıkmıştır.Grup 2013 yılının Kasım ayında 3.stüdyo albümleri olan Midnight Memories'i yayınlamıştır. Grubun resmi Facebook hesabı, Malik'in özel hayatına yoğunlaşmak istemesi nedeniyle gruptan ayrıldığını, One Direction grubunun artık yoluna 4 kişi devam edeceğini açıklamıştır. Solo Kariyeri Malik, solo hayata geçtikten sonra yaşadıklarının çok daha iyi olduğunu açıklıyor. 'İnanılmaz disiplinli bir insan oldum. Kendimi bazı durumların içerisine itip, yapmamın gerekli olmadığı şeyleri bile yapmaya çalıştım. Ama üstesinden gelebildim. Ne olursa olsun, gülebiliyorum ve ne yapmak istiyorsam onu yapıyorum.' Malik'in ilk solo şarkısı ise 'Pillow Talk' dır. İlk albümünün adı ise 'Mind Of Mine' dır. Kişisel hayatı Kasım 2015'te Amerikalı model Gigi Hadid ile ilişkisi başlamıştır. Zayn Malik Kasım 2018'de British Vogue dergisine verdiği röportajda hiçbir dini doktrine inanmadığını ve kendisini artık Müslüman olarak tanımlamadığını açıkladı. Nisan 2020'de, Malik'in partneri Gigi Hadid 20 haftalık hamile olduğunu açıklamıştır. 23 Eylül 2020’de kız bebekleri dünyaya geldi. Diskografi One Direction ile birlikte albümler Up All Night (2011) Take Me Home (2012) Midnight Memories (2013) Four (2014) Solo albümler Mind Of Mine (2016) Icarus Falls (2018) Nobody Is Listening (2021) Konser Turları Up All Night Tour (2011-12) Take Me Home Tour (2013) Where We Are Tour (2014) On The Road Again (2015) Dış bağlantılar www.inzayn.com Facebook'ta Zayn Malik Kaynakça Kategori:Yaşayan insanlar Kategori:1993 doğumlular Kategori:Pakistan asıllı İngilizler Kategori:İrlanda asıllı İngilizler Kategori:İngiliz erkek şarkıcılar Kategori:One Direction üyeleri Kategori:The X Factor (Britanya) yarışmacıları Kategori:21. yüzyıl İngiliz şarkıcıları Kategori:MTV Video Müzik Ödülü sahipleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri