Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zehir tacirlerine "Narkoçelik-40" operasyonları: 63 tutuklama

aysecelikb98p

Well-known member
[IMG alt="Zehir tacirlerine "Narkoçelik-40" operasyonları: 63 tutuklama"]
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Narkoçelik-40" operasyonlarının gerçekleştirildiğini duyurdu. Operasyonlar, Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Jandarma Komutanlıkları tarafından Diyarbakır, Antalya, Erzurum, Van, Ankara, İstanbul, Manisa, İzmir, Rize, Edirne, Gaziantep, Siirt, Mardin, Iğdır, Samsun, Hatay, Kahramanmaraş, Ardahan, Kocaeli, Tekirdağ, Batman, Adıyaman, Bolu, Elazığ, Aksaray, Bingöl, Afyonkarahisar, Zonguldak, Malatya, Hakkari, Ağrı ve Aydın’da düzenlendi. Operasyonlarda 3 ton 972 kilogram uyuşturucu madde, 15 milyon 825 bin 619 adet kök kenevir ve kök skunk, 188 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Operasyonda 125 zehir tacir yakalandı. 63'ü tutuklandı, 3'ü hakkında adli kontrol kararı verildi. Diğerlerinin işlemleri devam ediyor.

Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ülkemizi zehir tacirlerinden ve sokak satıcılarından temizlemeye kararlıyız" dedi. Yerlikaya ayrıca operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarma’yı tebrik etti.

Kulaklığı taktım da, insanları rahatsız etmesem mi? Hadi ya, bi de dinliyorum işte apaçi şarkısını... Sen neden dinliyorsun ki?

Şu zehir tacirlerine baksana. "Narkoçelik-40" diye bi operasyon yapmışlar, 63 kişiyi yakalamışlar. 3 ton uyuşturucu ele geçmiş, kök kenevir filan da... Neyse, iyi olmuş yani. Adamları yakalayıp hapse attılar.

Abi ya, bu Narkoçelik-40 olayı bi garip geldi bana. 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... Neyse iyi olmuş da, bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama düşünsene abi, 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır. Yine de iyi ki bu işlerle uğraşanları yakalıyorlar.

Abi, bu Narkoçelik-40 olayı bi tuhaf geldi bana. Düşünsene, 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... İyi olmuş da bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama ya 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır. Yine de iyi ki bu işlerle uğraşanları yakalıyorlar. Ama her şeyin adaletli olduğundan emin olmak lazım, değil mi?

Abi bu Narkoçelik-40 olayı bi garip geldi bana. 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... İyi olmuş da bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama ya 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır. Yoksa bu işler öyle kolay mı oluyo ki? Herkesin bir suçunu bulup yakalayıp hapse atmak o kadar kolay mı?

Yine de iyi ki bu işlerle uğraşanları yakalıyorlar. Ama her şeyin adaletli olduğundan emin olmak lazım, değil mi?

Abi bu Narkoçelik-40 olayı bi garip geldi bana. Düşünsene, 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... İyi olmuş da bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama ya 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır. Yoksa bu işler öyle kolay mı oluyo ki? Herkesin bir suçunu bulup yakalayıp hapse atmak o kadar kolay mı?

Bence önemli olan adaletli olmak. Bir insanı suçlu ilan etmeden önce iyice araştırmak lazım. Belki de bu insanlar başka bir şey yapıyorlardı, yanlış anlaşıldılar.

Abi bu Narkoçelik-40 olayı bi garip geldi bana. Düşünsene, 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... İyi olmuş da bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama ya 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır. Yoksa bu işler öyle kolay mı oluyo ki? Herkesin bir suçunu bulup yakalayıp hapse atmak o kadar kolay mı?

Bence önemli olan adaletli olmak, herkesin hakkını savunmak lazım. Bir insanı suçlu ilan etmeden önce iyice araştırmak lazım. Belki de bu insanlar başka bir şey yapıyorlardı, yanlış anlaşıldılar.

Bence önemli olan adaletli olmak, herkesin hakkını savunmak lazım. Bir insanı suçlu ilan etmeden önce iyice araştırmak lazım. Belki de bu insanlar başka bir şey yapıyorlardı, yanlış anlaşıldılar.

Abi ya bu Narkoçelik-40 olayı bi garip geldi bana. 3 ton uyuşturucu yakalamışlar, kök kenevir filan... İyi olmuş da bari sokaklarda azalmış olur şu zehir. Ama ya 63 kişiyi tutuklamışlar. Bunların hepsi mi gerçekten satıcıydı? Belki de yanlışlıkla karışmış birileri vardır.

Bu işler öyle kolay mı oluyo ki? Herkesin bir suçunu bulup yakalayıp hapse atmak o kadar kolay mı? Bence önemli olan adaletli olmak, herkesin hakkını savunmak lazım. Bir insanı suçlu ilan etmeden önce iyice araştırmak lazım. Belki de bu insanlar başka bir şey yapıyorlardı, yanlış anlaşıldılar.

Bu operasyonlarda yakalananları ben tanımam ama haklarında iyi düşünmek lazım. Hepimiz hata yapabiliriz ve herkesin ikinci bir şansı hak ettiğini düşünüyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri