Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zengin bir eş arayışında olanların dikkatine: Zengin bir koca bulma stratejileri!

leylakaraman8t4e

Active member
10-15 yıl önce ABD'de bir Türk etkinliğindeyim. 23 Nisan kutlanıyor, gösteriler yapılıyor. O şehirdeki Türkler çocuklarını alıp oraya koşturuyor, yiyorlar, muhabbet ediyorlar. Ben sıkıldım tabii ve orada tribün gibi bir sandalye grubu vardı, gittim oturdum, dansları, eğlenceleri falan izliyorum. Yanıma bir adam oturdu, haliyle herkes Türk. Tanıştık işte, merhaba nasılsınız, ismim şu, şurada yaşıyorum falan. Adam bana ismini söyledi ama öyle bir aksanla söyledi ki gerçekten ilginç ve dikkat çekiciydi. Hiç öyle bir aksan daha önce Türkiye'de duymamıştım. "Abi memleket neresi?" dedim. Adam belki buna alışıktı çünkü aksan farkedilmeyecek gibi değil. Bana dönüp "Abi, ben mağarada doğdum" dedi. Şimdi ben sana ne tür bir meskende doğduğunu sormadım. Hangi şehir dedim değil mi? Dönüp adama dedim ki "Şey, anladım da yani hangi şehir?" Kahramanmaraş abi Neyse, ilerleyen muhabbetler sonunda adamın bir hastanede başhekim seviyesine kadar yükseldiğini, adamın ödülleri buluşları olduğunu öğrendim. Çok eğitimli bir adam belli. Fakat adamın görünüşü, hareketleri, kültürü, el-kol hareketleri bizim Türkiye'deki herhangi bir apartman kapıcısına benziyor. Yani adam hiç değişmemiş, hademe, kapıcı veya minibüs muavini seviyesinde bir yaşam tarzı var adamın. Yani İstanbul'da yaşasaydım ben, bu adamla arkadaş olmaz, evime bile almazdım, o kadar yani... Ben adama acıyarak ve tuhaf, bıyık altından gülerek bakıyorum. İçimden de diyorum ki, ulan, bütün kirli paralar beni buluyor, falan derken uzaktan bir kadın gördüm. Alımlı, çekici, genç ve güzel bir kadın. ABD'de pek görmezsiniz böyle güzel Türk kadınını, çok çok nadirdir. Kadın yürüdü, yürüdü, taa yanımıza geldi, o mavi gözler, sarı saçlar, bembeyaz ten. Ben bakmamak için zor tutuyorum kendimi, bir de salına salına edalı yürüyor, muhteşem bir şey. Gitti bu kapıcının yanına oturdu?!!! Lan yoksa?! Adam karısını tanıttı benimle. Hanımefendi nisantalıymış, insan kaynakları eğitimi almış, öyle her Türkle konuşmuyormuş, insan kalitesi çok önemliymiş, çocuklarını en iyi okullara gönderiyormuş vs, vs, vs. Ah ulan para, ah! Bu para neymiş be!!!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri