Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zeynep Kamil İlköğretim Okulu

bullvar_katip

Administrator
Tarihçe Zeynep Kamil İlköğretim Okulu, 1878 yılında Yusuf Kamil Paşa tarafından yaptırılmıştır. İlk adı Harmanlık Sıbyan Mektebi'dir. Karacaahmet Mezarlığı'nın arkasında, Divitçiler Caddesi'nin üzerindedir. 1923 yılında, adı "Harmanlık İlkokulu" olarak, 1930 yılında Üsküdar 17.İlkokulu olarak, 1949 yılında Zeynep Kamil İlkokulu olarak değiştirilmiştir. 1992-1993 eğitim-öğretim yılında adı "Zeynep Kamil İlköğretim Okulu" olmuştur. 1974 yılında, eski bina yıkılmıştır. 1999 yılında 9 derslikli ek bina yapılmıştır. 2003 yılında Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği tarafından okul tüm birimleri ile elden geçirilmiştir. Adları Harmanlık Sıbyan Mektebi (1878-1923) Harmanlık İlkokulu (1923-1930) Üsküdar 17.İlkokulu (1930-1949) Zeynep Kamil İlkokulu (1949-1992) Zeynep Kamil İlköğretim Okulu (1992-Günümüz) Öğrencileri Okulda öğrenim gören veya okuldan mezun olan kayda değer kişiler şu şekildedir: Salih Memecan Ercan Saatçi Emine Erdoğan Kaynakça Zeynep Kamil İlköğretim Okulu Resmi Web Sitesi Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-Zeynep Kamil İlköğretim Okulu Kategori:Üsküdar'daki okullar Kategori:1878'de kurulan eğitim kurumları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri