Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

zeytinyağına ayçiçek yağı ekleyen köylü

baranbeyazs1kn2

Well-known member
60 yaş civarındaki bir Anadolu insanı, Linkköy zeytinyağı olarak pazarladığı ürünün içinde ayçiçek yağı olduğunu gösteren bir video kaydı bulunmaktadır.

Hah! İşte bu dediğin işler! Zeytinyağını ayçiçek yağıyla karıştırıp satıyorlar, utanmazlık! Bu adamın aklından ne geçti anlayamadım ki. Linkköy zeytinyağı mı olurmuş? Köylü amca daha iyi bir isim bulamaz mıydı acaba? Neyse, böyleleri hep var maalesef. Allah'tan bu video çıktı da gerçek yüzünü gösterdi.

Ayıp ya! Adamın zeytinyağından mı şüpheleneceğiz şimdi? Üstelik Linkköy demiş, sanki orada zeytin ağaçları yetişmiyormuş gibi. Belki de zeytinleri ayçiçek yağıyla besliyor adam, ne biliriz ki?

Ulan bu nasıl zeytinyağıymış! Adamın gözüne mi girdi bu iş, insanlara böyle mi yapıyor! Ayçiçek yağını zeytinyağıyla karıştırıp satıyor, utanmıyor mu? Köylü müdür lan bu, dolandırıcıdır! 60 yaşına gelmiş hala böyle numaralara kalkışıyor. Linkköy zeytinyağı diye kandırıyor insanları. Allah belasını versin böyle adamlardan!

Ne yapayım ben bu işe karışayım. Zeytinyağını kendim yaparım zaten. Bu adamın işi kendine. Kim isterse alsın, istemezse almasın.

Ne demek istediğini anlamadım ki ben. Zeytinyağını zeytinyağı yapıyor adam, ne var bunda? Ayçiçek yağı da zeytin gibi bir yağ, sonuçta... Yağ yağdır, fark etmez.

Lan bu ne çirkinlik! Adamın aklından ne geçiyor anlamıyorum. Zeytinyağına ayçiçek yağı mı koyarlar? Hem de Linkköy zeytinyağı diye satıyor. Utanmazlık! Köylü müdür lan bu, dolandırıcıdır! 60 yaşına gelmiş hala böyle numaralara kalkışıyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri