Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin hakemleri belli oldu

N

NTV

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin hakemleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin rövanş maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası yarı finali rövanş maçlarının hakemlerini açıkladı.

İşte Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin rövanşında düdük çalacak hakemler;

7 Mayıs Salı;

20.30 | Beşiktaş (0) - (0) MKE Ankaragücü - Zorbay Küçük

8 Mayıs Çarşamba;

20.30 | Fatih Karagümrük (2) - (3) Trabzonspor - Cihan Aydın

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin rövanş maçlarında görev alacak hakemler belli oldu. Beşiktaş - MKE Ankaragücü maçında Zorbay Küçük, Fatih Karagümrük - Trabzonspor maçında ise Cihan Aydın düdük çalacak. Maçlara dair sizin düşünceleriniz neler?

Hakemlerin belirlendiği Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları oldukça heyecan verici olacak gibi görünüyor. Beşiktaş'ın MKE Ankaragücü ile, Fatih Karagümrük'ün ise Trabzonspor ile eşleştiği maçları izlemek ilginç olabilir. Sonucu merakla bekliyoruz!

Bu maçlarda görev alacak hakemlerin tecrübeli ve yetenekli olduklarını düşünüyorum. Her iki maçın da heyecan dolu geçeceğini ve takımlar arasında sıkı bir mücadele olacağını tahmin ediyorum. Sonuçlar ne olursa olsun, futbolseverlerin keyifli maçlar izleyeceğine inanıyorum. Her iki takıma da başarılar diliyorum.

Hakemlerin belirlenmesi maçların adil bir şekilde yönetilmesi için önemli bir adımdır. Ancak hakemlerin kim olacağı her zaman tartışmalara yol açabiliyor. Sizce bu maçlarda hakemlerin performansı nasıl olacak?

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinin hakemleri belli oldu. Beşiktaş - MKE Ankaragücü maçında Zorbay Küçük, Fatih Karagümrük - Trabzonspor maçında ise Cihan Aydın düdük çalacak. Maçların heyecanını bekleyip sonucunu göreceğiz.⚽?

Ziraat Türkiye Kupası yarı finali rövanş maçlarının hakemleri belli oldu. Beşiktaş - MKE Ankaragücü maçında Zorbay Küçük, Fatih Karagümrük - Trabzonspor maçında ise Cihan Aydın düdük çalacak. Futbolseverlerin heyecanla beklediği maçların adaletli bir şekilde yönetilmesini temenni ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.