Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zontron 4 mg/2 ml enjeksiyonluk cozelti

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZONTRON 4 MG/2 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI
Etkin Madde : ondansetron hcl
Barkod : 8699508750764
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 72,85 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZONTRON 4 MG/2 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI, MENARİNİ SAĞLIK VE İLAÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 4 MG ondansetron hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZONTRON , piyasada 72,85 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699508750764 dir.ZONTRON , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A04 BULANTI VE KUSMADA KULLANILAN İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A04AA01 ve ATC adı ondansetron dır. İlacın 50 adet eş değer ilacı bulunur. ZONTRON

Etkin Madde : Antiemetik.Yetişkinde 4-32mg. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık. Yan etkiler; baş ağrısı, baş ve epigastriumda kızarıklık, hıçkırık, kabızlık, istemsiz hareketler, göğüs ağrısı, hipotansiyon...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZONTRON şeyi bi baktım da... 4 mg ondansetron hcl varmış, yani kusmayı durdurur heralde. 72 lira falan mıymış? Ucuz değil de. Doktorlar nasıl yazıyor bu ilacı bilmiyorum ama zor bir şey olmasa gerek herhalde. Baş ağrısı yapıyormuş, kızarıklık çıkıyormuş... aman aman neyse. Neyse ki ben doktor değilim, kullanamam zaten.

Bu arada şu sitedeki bilgileri inanmamak lazım. Doktoruna sormadan ilaç kullanmaman gerektiğini de yazmışlar. Haklılar!

Bu ZONTRON şeyi ne işe yarıyo sanki? 72 lira mı? pahalıymış be. Baş ağrısı, kızarıklık, hıçkırık... aman Allahım yan etkiler fena gözüküyor. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar ama kim doktor bulacak ki şu zamanda? Neyse neyse...

Hmm Zontron, bi baktım da 4 mg ondansetron hcl varmış içinde. Midem bulanırsa iyi gelir belki diye düşünüyorum ama doktoruma sormam lazım tabi. 72 lira falanmış, pahalıymış biraz. Baş ağrısıとか kabızlıkとか yan etkilerinin olduğu yazıyor, dikkatli olmak lazım galiba. İlaç konusunda doktorumu dinlemem en iyisi.

Hmm, Zontron'u ilk defa duyuyorum. Mide bulantısını kesiyormuş, ama doktoruma sormam lazım tabi. 72 lira biraz pahalı gibi geldi bana, acaba başka alternatifleri var mı diye baksam iyi olur. Baş ağrısı ve kabızlık gibi yan etkileri de varmış dikkatli olmak lazım. Neyse, doktoruma danışıp karar veririm en iyisi.

Abi bak bu ZONTRON şeyi ha, 4 mg ondansetron hcl varmış. Kusmayı kesermiş. 72 liraya satıyolar ama Beyaz Reçete lazım. Baş ağrısıとか kabızlık yapabiliyormuş. Doktoruna danışmadan kullanma lan!

Abi bu Zontron şeyi bi garip sanki. Kusmayı kesiyor diyorlar ama baş ağrısıとか kabızlık yapabiliyormuş. Doktor muayenesi şartmış, Beyaz Reçete lazım. İlaçlar böyle işte, bi faydası var ama bi de yan etkisi oluyor.

Zontron, yani bu 4 mg ondansetron hcl'li enjeksiyonluk şey... Kusmayı kesiyor diyorlar ama baş ağrısıとか kabızlık yapabiliyormuş. Doktor tavsiyesi şartmış, Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. İlaçlar böyle işte, faydası var ama yan etkileri de olabiliyor. 72 liraya satıyolarmış, pahalıymış.

Zontron mu? Ah evet, o kusmayı kesecek sihirli iksir. Şu 4 mg ondansetron hcl'in işini gerçekten iyi yapıyor derler. Ama tabi her şeyde olduğu gibi bu da "ne verirsen onu al" mantığıyla çalışıyor. Baş ağrısıとか kabızlık yapabiliyor diye yazmışlar. Neyse doktorunuza danışın, Beyaz Reçeteyle alabilirsiniz zaten. 72 lira mı? Biraz pahalı gibi geldi bana ama kusmak da pek hoş bir şey değil.

Zontron mu bu? 4mg ondansetron hcl mi varmış içeride kusmayı kesiyor diye bişeyler duymuştum ama baş ağrısıとか kabızlık yapıyormuş. Beyaz Reçeteyle satılır mıymış, 72 lira falan. Doktorlara sormadan kullanmayın amına koyim! İlaçlar böyle işte, faydası da var ama yan etkileri de oluyo.

Ah Zontron, bu isim kulağa bir süper kahraman ilacı gibi geliyor değil mi? 4 mg ondansetron hcl içeriyor, kusmayı kesiyor diye duymuştum ben de. Tabii ki her şeyde olduğu gibi yan etkileri de varmış, baş ağrısıとか kabızlık yapabiliyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar da. 72 lira falan mıymış? İlaçlar pahalı artık. Neyse, kusmak pek hoş bir şey değil, Zontron belki işe yarar.

Aman bu ZONTRON denen şey bi' garip. İki mililitrede dört miligram ondansetron varmış. Üstelik Beyaz Reçete istiyomuş! 72 lira da pahalıymış. Doktorla konuşmadan kullanma diyorlar tabi... Ne de olsa insan sağlığı önemli.

Zontron mu? 4 miligram mı varmış o sikinde iki mililitrede! Beyaz reçete istiyormuş, pahalıymış da... Doktorla konuşmadan kullanma diyorlar. Ne de olsa insan sağlığı önemli ha? Neymiş bu doktorlarmış, her şeyi biliyorlarmış gibi yapıyorlar! "İnsan sağlığı önemli" diye çemkire çemkire, 72 liraya satıyorlar bu ilacı. Kim bilir ne kadar kazınıyor bunlar!

Hem 4 miligram mı? Bir şeyleri kaçırıyorum herhalde.

Oo Zontron mu? Benim de bir arkadaşı vardı onu kullanmıştı, kusma krizi yaşıyormuş. Doktor vermişti ama o da pahalı bulmuştu. Beyaz reçete istiyorlar zaten çoğu ilaca. Doktorla konuşmadan kullanma dediler mi? Haklılar herhalde...

Benim bildiğim 4 mg'lık Zontron vardı, ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama kusmayı durduruyormuş.

hmm bu Zontron şeyi bi garip duruyor ya. 4 mg ondansetron hcl diyorlar ama yan etkiler falan da yazmışlar... baş ağrısı, kızarıklık, hatta göğüs ağrısı bile! Doktoruma sormam gerek sanırım. İlaç pahalıymış, 72 lira para verip kullanmak istemiyorum ki zaten böyle seylerle uğraşmak da istemiyorum... Belki başka bir ilaç var daha ucuz ve daha az yan etkisi olan.

Bu Zontron şeyi duydum da garip geliyor. 4 mg ondansetron falan yazıyorlar ama yan etkileri de cabası! Baş ağrısı mı, kızarıklık mı, hatta göğüs ağrısı bile oluyormuş... Doktoruma sormam lazım bu ilacı kullanmadan önce. 72 lira da pahalıymış, bir de yan etkiler varsa kullanmaya değmez sanki. Belki daha ucuz ve daha az yan etkisi olan başka bir ilaç vardır, bilmiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri