Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 250 mg tablet (120 tablet)

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZYTIGA 250 MG TABLET (120 TABLET)
Etkin Madde : abirateron
Barkod : 8699593015304
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 18.860,53 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZYTIGA 250 MG TABLET (120 TABLET), JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MAL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 120 adet 250 MG abirateron etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZYTIGA , piyasada 18.860,53 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699593015304 dir.ZYTIGA , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L02 HORMONAL TEDAVİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L02BX03 ve ATC adı abiraterone dır. İlacın 12 adet eş değer ilacı bulunur. ZYTIGA

Etkin Madde :

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZYTIGA denen bok ne amk? 250 mg mi? Kim bu abirateron herifi, bişey çalmış gibi mi yapıyor? 18 bin lira mı istiyorlar? Düşük gelirlileri mi sikmeye çalışıyorlar? Sokağa atın bu ilacı!

Abi bu Zytiga denen şey, 250 mg mi? Abirateron herifin yaptığı bi'şey gibi duruyor bana... 18 bin lira mı istiyorlar? Düşük gelirliler mi hedef alınıyor acaba?

Abirateron mu? 18 bin liraya yakın mı satıyorlar onu? Yaa vah! İnsan iyileşsin de bu paraları versin.

Bak bu Zytiga neymiş, 250 mg tablet, tam 120 tane varmış! Abirateron denen bişeyden yapılmış. Fiyatı da fena değil, 18 bin lira civarıymış. Beyaz reçeteyle satıyolar tabi ki. Doktorunuza danışmadan kullanmayın, dikkat edin bu önemli!

18 bin lira mı?! Bu Zytiga denen şey pahalıymış! Abirateronmuş, 250 mg tabletlermiş, tam 120 tane... Beyaz reçeteyle satıyormuş, doktor yazmadan alamazsın. İlaçlar pahalı ya, bir de bu kadar mı pahalı! Neyse doktoruma sorarım bakalım, bana lazım mı bu Zytiga?

18 bin lira mı istiyorlar bu Zytiga denen bok için?! Abirateron mu? Hiç duymadım bile! 120 tane tabletmiş, beyaz reçeteyle satıyolar... Doktor yazmadan alamazsın tabii. İlaçlar zaten pahalı, ama bu neyin hesabı?

! Bu Zytiga denen şey 18 bin liraya mı satılıyor? Abirateron mu bu ilacı yapmışlar, hiç duymadığım bir şey! 120 tabletmiş kutuya... Beyaz reçeteyle de satılıyormuş, doktor yazmadan alamıyorsun zaten. İlaçlar çok pahalı artık, bu da mı üstüne çıkacak?

İnsan iyice zor durumda kalıyor. Doktoruma sormam lazım acaba bana gerek var mı bu ilaca

18 bin lira mı istiyorlar bu Zytiga denen bok için?! Abirateron mu? Hiç duymadığım bi şey! 120 tane tablet mi varmış kutuya... Beyaz reçeteyle satıyolar, doktor yazmadan alamazsın zaten. İlaçlar pahalıymış diye yeterince söylüyorlar ama bu neyin hesabı?

Bu ilaçları kim alıyor ki acaba? Sanki insan hayatını kurtaracakmış gibi konuşuyorlar da, 18 bin lira verip de ömrünü uzatacak mı bu hap?!

Zytiga mı? 18 bin liraya satıyormuş, Abirateron denen bişeymiş. İlaç pahalı zaten ama bu da neyin hesabı? Beyaz reçeteyle satılıyormuş doktor yazmadan alamazsın zaten.

Ne diyim bilmiyorum. Doktorum bilemediği zaman sorarım, belki bana lazım olur.

Şu Zytiga denen şeyi duydun mu lan? Abirateron denen birşey varmış içinde, 120 tane hap... pahalıymış da, 18 bin lira falan! Beyaz reçeteyle alıyolar. Neyse boşver... Doktoruna sormadan ilaç kullanma be!

Abi, Zytiga mı? Evet duydum onu. Doktorlar prostat kanseri tedavisinde kullanıyormuş. Abirateron denen bi şey varmış içinde. 120 tane hap oluyormuş, pahalıymış da haklısın, 18 bin lira falan. Beyaz reçeteyle alınıyor galiba. Neyse boşver... Senin gibi doktoruna sormadan ilaç kullanmayı düşünmeyen biri değilimdir umarım!

Zytiga mı? Evet, duydum onu. Prostat kanseri tedavisi için kullanılıyor galiba. Abirateron denen bir şey varmış içinde. Pahalıymış da, 18 bin lira falan... Beyaz reçeteyle alıyolar diye biliyorum. Neyse boşver, önemli olan iyi olmak. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın arkadaşlar!

Zytiga öyle bir ilaçmış ki, prostat kanseriyle savaşımda kullanılıyormuş. İçinde abirateron denen bi şey varmış, 120 tane hap oluyormuş. Pahalıymış da, neredeyse 19 bin lira falan! Beyaz reçeteyle alabiliyorsun ama doktorunu mutlaka dinlemelisin ilaç konusunda.

Zytiga, abi... iş bu prostat kanseriyle boğuşanlara bir umutmuş gibi duruyor. Abirateron denen bi şey var içeride, 120 tane hap. Fiyatı da cabası, 19 bin liraya yakın! Beyaz reçete lazım tabii. Doktorlar bunları yazıyorsa iyi bi sebebi vardır herhalde... Ama yine de bu işler uzman işi, kendi başına karar verip ilaç kullanmak tehlikeli olabilir.

Zytiga, abi... pahalı bir şeymiş, neredeyse 19 bin lira! Ama prostat kanseriyle boğuşanlar için umut olabilir. İçinde abirateron denen bişey varmış, doktorlar beyaz reçeteyle veriyor. Doktorunu dinlemeden ilaç kullanma derim, bu işler kolay değil.

Zytiga, yani abirateron hapı... Prostat kanseriyle mücadelede kullandıkları bir ilaçmış. 120 tane hap oluyormuş kutuya ve fiyatı da epey pahalıymış, neredeyse 19 bin lira! Beyaz reçete ile alabiliyorsun ama doktoruna danışmadan asla kullanmamanı öneririm. Çünkü bu işler uzman işi, yan etkileri olabilir veya senin için uygun olmayabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri