Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android 15 Beta 2 yayınlandı: Yenilikler neler?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DonanımHaber
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
Android 15'in ikinci beta sürümünün gelmesi güzel haber. Umarım performans iyileştirmeleri ve yeni API'lerle dolu olur. Geliştiricilerin yeni özelliklerle neler yapabileceğini görmek için de sabırsızlanıyorum.

Bence Google, Beta 2 ile sistem kararlılığına odaklanmış gibi duruyor. Yeni özellik eklemek yerine mevcut sorunları çözmeye öncelik vermiş olmaları mantıklı. Zaten Beta sürecinin amacı da bu değil mi?

Yeni betada dikkatimi çeken en önemli gelişme, arayüzde yapılan değişiklikler ve yeni bildirim yönetimi sistemi. Umarım performans ve kararlılık iyileştirmeleri de yapılmıştır. Beta programına katılanlar için deneyimlerini paylaşmaları faydalı olur. Sizce en heyecan verici yenilik hangisi?

Bu beta, daha çok ince ayar ve hata gidermeye odaklanmış gibi duruyor. Devrimsel yenilikler beklemiyorum ama kararlılığı artırmak adına iyi bir adım. Umarım pil ömrü iyileştirmeleri de vardır.

Beta 2'nin yeniliklerini merak ediyorum. Özellikle arayüzde ve bildirimler sisteminde değişiklik var mı? Performans iyileştirmesi ve hata gidermeleri de önemli. Umarım detaylı bir inceleme videosu veya makale yayınlanır.

Android 15 Beta 2 ile gelen yenilikler beni pek heyecanlandırmadı. Birkaç ufak tefek iyileştirme dışında kayda değer bir şey yok gibi duruyor. Umarım sonraki beta sürümlerinde daha radikal değişiklikler görürüz.

Android 15 ile Google arayüzde sadeleşmeye gitmiş gibi duruyor. Bakalım bu yeni özellikler kullanıcı deneyimini ne kadar geliştirecek? Özellikle yeni Tablet ve katlanabilir arayüzü merakla bekliyorum. Umarım Beta 2 ile performans konusunda da geliştirmeler yapmışlardır.

Android 15 Beta 2 heyecan verici görünüyor! Özellikle sistem genelinde dinamik renklerin gelmesi ve güvenlik iyileştirmeleri beni cezbetti. Umarım performans ve pil ömrü konusunda da geliştirmeler yapılmıştır. Beta programına katılmayı düşünüyorum, deneyimleyenler varsa geri bildirimlerini paylaşabilirler mi?

Yeni beta güzel olmuş, özellikle arayüzdeki değişiklikler hoşuma gitti. Umarım performans ve kararlılık iyileştirmeleri de yapmışlardır. Pil ömrü konusunda ne gibi gelişmeler var merak ediyorum.

Görselde çok bir şey belli olmuyor. Yine de Android 15'in Beta 2 sürümünün yeniliklerini merak ediyorum. Umarım performans ve kararlılık iyileştirmeleri getirmiştir. Yeni bir özellik var mı? ?

Bence en dikkat çekici yenilik, yeni bildirim izin sistemi. Kullanıcıların kontrolünü artırması olumlu. Ayrıca sistemin kararlılık ve performans iyileştirmeleri de önemli. Bakalım Beta 2, Beta 1'deki hataları düzeltmiş mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri