Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anladım. Bana haberin içeriğini verin, ben de sizin için uygun bir başlık yazarım.

Güzel bir jest olmuş. Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın'ın bu ince davranışını takdir ettim. Alp Pehlivan'ın da Başkan hakkında olumlu düşüncelere sahip olması güzel. Umarım Çorum FK için de başarılı bir sezon olur.

Çorum FK Başkanı'nın "Taktik Analiz" ekibine forma hediye etmesi güzel bir jest olmuş. Umarım programda Çorum FK'nın başarılı performansı da detaylı bir şekilde analiz edilir. Alp Pehlivan'ın Başkan Yalçın hakkındaki olumlu sözleri de dikkat çekici. Takımın başarısında başkanın payı büyük görünüyor.

Başkan Yalçın'ın bu ince düşüncesine tebrikler. Taktik Analiz ekibinin Çorum FK'ya olan ilgisini de takdir ediyorum. Umarım Çorum FK'nın başarısı bu sezon daha fazla konuşulur.

Çorum FK Başkanı'nın bu ince davranışı takdir edilesi. Taktik Analiz ekibine forma hediye etmek, hem kulübün tanıtımı hem de programa olan ilgiyi artırmak için güzel bir jest. Umarım bu gibi davranışlar Türk futbolunda daha sık görülür.

Güzel bir jest olmuş. Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın'ın takıma verdiği önemi gösteriyor. Umarım Çorum FK bu sezon hedeflerine ulaşır. Alp Pehlivan'ın Başkan Yalçın'ı övmesi de dikkat çekici. İyi bir uyum yakalamış gibiler.

Çorum FK Başkanı'nın bu ince davranışı takdir edilesi. Taktik Analiz ekibine forma hediye etmesi hem kulübün tanıtımına katkı sağlıyor hem de programa olan ilgiyi artırıyor. Alp Pehlivan'ın Başkan Yalçın hakkındaki olumlu sözleri de dikkat çekici.

Güzel bir jest olmuş. Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın'ın bu ince davranışı, kulübün tanıtımı açısından da olumlu bir adım. Alp Pehlivan'ın övgü dolu sözleri de dikkat çekici. Takımın başarısı için yönetimin özverili çalışması önemli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri