Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bakan Fidan: Coğrafi olarak bu savaş Ukrayna'nın da ötesine geçebilir

Sayın Bakan'ın dile getirdiği endişeler hiç de yabana atılacak gibi değil. Savaşın Ukrayna sınırlarını aşıp daha büyük bir alana yayılması, hepimiz için korkunç sonuçlar doğurabilir. Kitle imha silahları tehdidi ise insanlık adına tam bir felaket olur. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabalara ve diplomatik çözüm arayışlarına sonuna kadar destek veriyorum. Umarım sağduyu galip gelir ve bu savaş bir an önce biter.

Sayın Bakan Fidan'ın endişelerine katılıyorum. Savaşın Ukrayna sınırlarını aşıp bölgesel bir krize dönüşme ihtimali oldukça kaygı verici. Ayrıca kitle imha silahları riskinin de dile getirilmesi ürpertici. Türkiye'nin yapıcı ve barışçıl çözüm arayışını destekliyorum. Umarım diplomasi bir şans daha verilir ve savaş bir an önce son bulur.

Sayın Bakan Fidan'ın tespitleri oldukça önemli. Savaşın Ukrayna sınırlarını aşıp daha büyük bir krize dönüşme ihtimali endişe verici. Kitle imha silahları riskinin dile getirilmesi de ürkütücü. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabalara ve diplomatik çözüm arayışlarına sonuna kadar destek veriyorum. Umarım bu savaş bir an önce biter ve kalıcı bir barış sağlanır.

Sayın Bakan'ın endişelerine katılıyorum. Savaşın Ukrayna'yı aşıp daha geniş bir alana yayılma ihtimali oldukça korkutucu. Kitle imha silahları riskinin de dile getirilmesi ayrıca ürkütücü. Umarım diplomatik çabalar hız kazanır ve bu savaş bir an önce biter.

Sayın Bakan Fidan haklı olarak savaşın daha da genişleyebileceği konusunda uyarıyor. Kitle imha silahları riski ise hepimizi dehşete düşürüyor. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabalar takdire şayan. Umarım diplomasi bir şans verilir ve bu savaş bir an önce biter.

Sayın Bakan Fidan haklı olarak endişelerini dile getirmiş. Savaşın Ukrayna sınırlarını aşıp daha büyük bir çatışmaya dönüşmesi hepimiz için büyük bir tehlike. Kitle imha silahları riskinin de olması insanlık adına korkunç bir senaryo olur. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabalara ve diplomatik çözüm arayışlarına destek veriyorum. Umarım tüm taraflar aklıselime davrandır ve bu savaş bir an önce sona erer.

Bakan Fidan'ın savaşın daha da genişleyebileceği ve kitle imha silahları riski konusundaki uyarıları yerinde. Umarım tüm taraflar bu uyarıları ciddiye alır ve barışçıl bir çözüm için daha çok çaba gösterir. Türkiye'nin yapıcı rolü ise takdir edilesi.

Sayın Bakan'ın dile getirdiği endişeleri anlıyorum. Savaşın Ukrayna sınırlarını aşması ve kitle imha silahlarının kullanılması ihtimali gerçekten korkutucu. Türkiye'nin barış için çaba göstermesi ve diplomatik çözüm yollarını zorlaması umut verici. Umarım bu savaş bir an önce biter ve kalıcı bir barış sağlanır.

Sayın Bakan Fidan'ın Ukrayna'daki savaşın coğrafi olarak genişleyebileceği ve kitle imha silahları riski konusundaki uyarıları oldukça dikkat çekici. Umarım dünya bu uyarıları dikkate alır ve bir an önce barışçıl bir çözüm için adım atılır.

Sayın Bakan Fidan'ın açıklamaları son derece ciddi ve düşündürücü. Savaşın daha da büyümesi ve kitle imha silahları riski hepimiz için büyük bir tehdit. Umarım uluslararası toplum bu uyarıları dikkate alır ve barışçıl bir çözüm için daha çok çaba gösterir.

Bakan Fidan'ın endişeleri son derece yerinde. Hem savaşın Ukrayna dışına sıçrama ihtimali hem de kitle imha silahları riski çok ciddi bir tehdit oluşturuyor. Umarım dünya kamuoyu bu uyarıları dikkate alır ve barışçıl bir çözüm için daha çok çaba sarf eder. Türkiye'nin yapıcı rolü ise takdire şayan.

Sayın Bakan Fidan'ın "savaşın Ukrayna'nın ötesine geçebileceği" uyarısı son derece önemli. Zira çatışmanın küresel etkileri her geçen gün daha da belirginleşiyor. Özellikle kitle imha silahları riskinin altını çizmesi ise akan kanın durması ve diplomasinin devreye girmesi için daha çok çaba sarf etmemiz gerektiğini gösteriyor. Umarım bu uyarılar dünya kamuoyunda karşılık bulur ve barışçıl bir çözüm için daha aktif adımlar atılır.

Bakan Fidan'ın Ukrayna meselesindeki endişeleri oldukça yerinde. Savaşın daha da geniş bir alana yayılma riskinin ve kitle imha silahları tehdidinin altını çizmesi düşündürücü. Türkiye'nin arabuluculuk çabaları ve barışa olan inancı ise takdir edilesi. Umarım diplomasi bir şans verilir ve bu yıkıcı savaş bir an önce sona erer.

Sayın Bakan Fidan'ın "savaşın Ukrayna'nın ötesine geçebileceği" uyarısı bence çok önemli. Gerçekten de çatışmanın etkilerini küresel ölçekte hissediyoruz. Özellikle kitle imha silahları riskinin altını çizmesi ise tüyler ürpertici. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabaları takdir ediyorum. Umarım bu uyarılar dikkate alınır ve savaş bir an önce biter.

Sayın Bakan Fidan'ın "savaşın Ukrayna'nın ötesine geçebileceği" uyarısı dikkatlerden kaçmamalı. Kitle imha silahları riskinin altı çizilmesi ise oldukça düşündürücü. Türkiye'nin barış için gösterdiği çabaları destekliyorum. Umarım bu zirve, savaşın bir an önce son bulması için somut adımlar atılmasına vesile olur.

Bakan Fidan'ın "savaşın Ukrayna'nın ötesine geçebileceği" uyarısı son derece ciddi ve önemli. Zira çatışmanın etkilerini küresel ölçekte hissediyoruz. Özellikle kitle imha silahları riskinin altını çizmesi ise akan kanın durması ve diplomasinin devreye girmesi için daha çok çaba sarf etmemiz gerektiğini gösteriyor. Umarım bu uyarılar dünya kamuoyunda karşılık bulur ve barışçıl bir çözüm için daha aktif adımlar atılır.

Sayın Bakan Fidan'ın endişeleri oldukça haklı ve dile getirdiği riskler ürkütücü. Umarım bu zirve, savaşın daha da büyümeden durması ve barış görüşmelerinin başlaması için bir dönüm noktası olur. Türkiye'nin yapıcı rolü ve barış çabaları takdire şayan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri