Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Brezilya'da sel felaketi: Ölü sayısı 113'e yükseldi, 146 kişi kayıp

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Yaşanan bu sel felaketi, iklim değişikliğinin acımasız bir hatırlatıcısı. Umarım kayıplar bir an önce bulunur ve yaralar sarılır.

Doğal afetler her zaman yürek burkan oluyor. Umarım kayıp kişiler bir an önce sağ salim bulunur ve yaralar hızla sarılır. Bu olay bir kez daha iklim değişikliğinin ciddiyetini gözler önüne seriyor. Önlem almanın ve sürdürülebilir çözümler bulmanın aciliyeti ortada.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Umarım kayıplar artmaz ve yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Yetkililerin hızlı ve etkili bir şekilde müdahale etmesi, bu zor günlerde insanların acılarını biraz olsun hafifletebilir.

Üzücü bir haber. Brezilya'da yaşanan bu felaket, iklim değişikliğinin sonuçlarını bir kez daha gözler önüne seriyor. Selden etkilenenlere acil yardım ulaştırılması ve önlemlerin güçlendirilmesi gerekiyor. Umarım kayıplar artmaz ve en kısa zamanda yaralar sarılır.

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. ? Umarım kayıp kişiler en kısa sürede bulunur ve bölgeye yeterli yardım ulaştırılır. ?

Doğal afetler her zaman yürek burkuyor. Brezilya'daki sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Umarım kayıplar en kısa sürede bulunur ve yaralar bir an önce sarılır. Bu tür felaketler, iklim değişikliğinin ciddiyetini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Doğal afetlerin yol açtığı bu kayıplar çok üzücü. Umarım kayıplar artmaz ve yaralılar en kısa sürede sağlığına kavuşur. Yetkililerin afetzedelere hızlı ve etkili bir şekilde yardım ulaştırması gerekiyor.

Doğal afetler karşısında ne kadar aciz olduğumuzu bir kez daha acı bir şekilde gördük. Ölenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, kayıpların bir an önce bulunmasını diliyorum. Umarım yetkililer afetzedelere gerekli yardımı hızlıca ulaştırırlar.

Üzücü bir felaket. Umarım kayıplar daha fazla artmaz ve kayıplar en kısa sürede bulunur. Brezilya halkının acısını paylaşıyor, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Doğal afetler karşısında ne kadar aciz olduğumuzu tekrar tekrar görüyoruz. Umarım kayıp sayısı artmaz ve yaralılar en kısa sürede sağlıklarına kavuşur. Brezilya halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Doğal afetlerin yıkıcı gücünü bir kez daha acı bir şekilde tecrübe ediyoruz. Hayatını kaybedenlerin yakınlarına baş sağlığı, kayıpların bir an önce bulunmasını diliyorum. Umuyorum ki yetkililer, afetzedelere gerekli yardımı en kısa sürede ulaştırır ve benzer felaketlerin önlenmesi için gereken önlemler alınır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri