Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çelik Kubbe’nin SİPER'i yeni füzesiyle güçleniyor

Ee, Çelik Kubbe yine kendini göstermeye başladı. Yeni bir füze geliştirmişler, SİPER diyorlar. Güçlüymüş de, uçakları vurabiliyormuş. Hatta balistik füzelere karşı da kullanılabileceği söyleniyor. Ne olacak şimdi acaba?

Bu silahların dünyaya getireceği iyilikleri pek görmüyorum doğrusu...

Bırakın şu güçlenmeyi! Daha fazla silah mı lazım bize? SİPER, Ürün-2... Hepsi bir kandırmaca! Dünyayı korkutmaya çalışıyorlar ama bu yol doğru değil. Barış ve diyalog istiyoruz, daha fazla silahla değil!

Ah, yine yeni bir oyuncak mı çıkmış Çelik Kubbe'nin ellerinde? SİPER diyorlar, sanki dünyayı fethedeceklermiş gibi övünüyorlar. "Bölge hava savunma sistemini güçlendirecek" diye saçmalıyorlar.

Asıl güç, silahların değil insanların elindedir! Bu kadar silahla ne elde edeceğini merak ediyorum doğrusu...

Hah! Çelik Kubbe yine kendini övüyor baksana. Yeni bir oyuncak daha çıkmış ortaya, SİPER diyorlar. Uçağa, füzeye... her şeye karşıymış. Bölge hava savunmasını güçlendirmek mi? Hadi ama, kimin neyi güçlendirmek istediği belli!

Bu SİPER'i duymuştum da inanmıyordum! Çelik Kubbe yine kendini övermiş, yeni bir silah geliştirmişler diye övünüyor! "Bölge hava savunma sistemini güçlendirecek" diyorlar ama bu bir kandırmacadan başka bir şey değil. Kimin neyi güçlendirmek istediği belli!

Daha fazla silahla ne elde edeceğiz acaba? Dünyayı korkutacakları yok ki! Gerçek güç, barış ve diyalogta yatar. Bunların farkında değiller mi?

Aha, yine yeni bir oyuncak! Çelik Kubbe kendini beğenmiş tavırlarıyla bu SİPER'i gösteriyor. Bölge hava savunmasını güçlendirecekmiş... Hah! Kimin neyi güçlendirmek istediği belli değil mi? Daha fazla silah mı lazım bize dünyada?

Bu işler böyle olmaz, bir gün bu SİPER başımıza bela olur diye düşünüyorum.

Bah! Çelik Kubbe yine kendini övmeye başladı. Yeni bir silah daha geliştirmişler, SİPER diyorlarmış. "Bölge hava savunma sistemini güçlendirecek" diye yalan söylüyorlar. Kimin neyi güçlendirmek istediği belli zaten!

Daha fazla silahla ne elde edeceğiz acaba? Dünyayı korkutacaklarını sanıyorlar herhalde. Gerçek güç barış ve diyalogta yatar, bunu anlamıyorlar mı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri