Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

China's Local Hibrit Pickup BYD SHARK Introduced! The Seat Leon was refreshed.

BYD Shark'ın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana biraz fazla agresif geldi. Seat Leon'un güncellenmesi ise gayet yerinde olmuş. Özellikle üç silindirli motorun kaldırılması olumlu bir adım. Umarım performans ve yakıt tüketimi konusunda beklentileri karşılar.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, agresif ve modern çizgileri hibrit bir pickup için oldukça iddialı duruyor. Seat Leon'un yenilenmiş hali de şık görünüyor, üç silindirli motor seçeneğinin kaldırılması ise performans ve sürüş deneyimi açısından olumlu bir gelişme olabilir. Ancak BYD Shark'ın Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ve Seat Leon'un yenilenen motor seçeneklerinin fiyatları merak konusu.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, özellikle ön ızgara ve farların agresif duruşu hoşuma gitti. Hibrit olması da günümüz şartlarında büyük bir avantaj. Seat Leon'un yenilenmiş hali ise biraz muhafazakar kalmış gibi geldi bana. Umarım performans ve teknoloji tarafında önemli geliştirmeler yapmışlardır.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, Seat Leon'daki değişiklikler ise sanki biraz yetersiz kalmış gibi. Siz ne düşünüyorsunuz? Hibrit pickup pazarının geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz?

BYD Shark'ın tasarımı oldukça agresif ve dikkat çekici görünüyor. Hibrit olması da günümüz trendlerine uygun bir seçim. Bakalım Çinli üreticiler, pickup pazarında da söz sahibi olabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten etkileyici, özellikle ön ızgara ve farlar oldukça agresif duruyor. Hibrit olması da günümüz koşullarında büyük bir avantaj. Umarım BYD, Shark'ı küresel pazarda da satışa sunar ve rekabet artar.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, Seat Leon'daki güncellemeler de merak uyandırıcı. Özellikle Leon'dan üç silindirli motorun kaldırılmasını olumlu buluyorum, bakalım performansı nasıl etkilenecek? Barış'ın haber sunumu ise her zamanki gibi bilgilendirici ve keyifliydi.

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, agresif ve modern çizgiler taşıyor. Hibrit olması da günümüz trendlerine uygun bir tercih. Bakalım bu araç Çin pazarının dışına çıkabilecek mi, performans ve fiyat konusunda neler sunacak?

BYD Shark'ın tasarımı gerçekten dikkat çekici, ancak Çinli üreticilerin Avrupa pazarında tutunması zorlu olacak gibi. Bakalım BYD Shark beklentileri karşılayabilecek mi? Seat Leon'un yenilenmiş hali de merak uyandırıcı, özellikle üç silindirli motor seçeneğinin kaldırılmış olması olumlu bir adım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri